Волоссю також корисно “засмагати” ?
Влітку волосся стає тоншим, світлішим, сухішим. Як правило влітку, ми помічаємо посічені кінчики, втрату кольору волосся, а звичні косметичні засоби вже не справляються з ситуацією. Догляд за волоссям літом потребує особливого підходу.
Для волосся літо – це і прекрасна, і небезпечна пора. Звичайно в цей час волосся не відчуває потреби у вітамінах і мікроелементах, адже ними багатий літній стіл. Проте, літом збільшується вплив зовнішніх факторів: високі температури, морська сіль, ультрафіолетове проміння.
- під дією високих температур волосся інтенсивно втрачає вологу, стає значно сухіше;
- ультрафіолетове проміння руйную верхній шар волосся – кутикулу, з’являються посічені кінчики;
Морська сіль залишається на волоссі, кристалізується в мікроскопічних складках кутикули. Як результат, поверхня волосини втрачає гладкість, а значить, і блиск.
Загальні і мінімальні рекомендації по догляду за волоссям в літній період:
-
Насамперед, постарайтесь зменшити частоту миття волосся з шампунем, щоб уникнути зайвих впливів на кутикулу.
-
Крім цього, слід добре підібрати шампунь, перевагу краще надати більш м’яким засобам.
-
Літом, як ніколи, актуальним є використання кондиціонера для волосся. Він забезпечує надійний захист від втрати вологи та інших зовнішніх впливів.
-
Шампуні “2 в 1”(шампунь з кондиціонером) – не кращий варіант для використовування літом, адже вони є менш ефективними ніж спеціальні бальзами-кондиціонери.
-
Після миття і використання кондиціонера промийте волосся прохолодною водою. Вона допоможе повернути цілісність кутикули і підтримувати природній блиск волосся
Для вкладання волосся використовуйте засоби з УФ фільтрами. Таким чином Ви захистите волосся протягом дня.
Літо – не час для хімічної завивки. Після “хімії ” волоссю потрібно довгий період на відновлення, що є неможливим під спекотним сонячним промінням.
У моря, у синего моря… Перед виходом влітку на пляж необхідно нанести на волосся сонцезахисний засіб з УФ фільтром. Такі продукти називають “leave-in” або “одяг для волосся”. Наносити засіб слід на вологе волосся після миття з шампунем, добре його втерти у волосини і, що головне, не треба змивати. Обираючи такий засіб, зверніть увагу на його вміст. Добре якщо в ньому є – масло жолоба, оливи, мигдалю, екстракти лопуха чи хни. Такий продукт не тільки захистить волосся від ультрафіолету, а й підтримає пружність та блиск.
На пляжі голову слід захищати від прямого сонячного проміння за допомогою хустинки чи панами. Ідеально підійдуть солом’яні капелюхи, сомбреро: вони захищають від ультрафіолету, але при цьому пропускають повітря, попереджуючи тепловий удар.