Спальня – інструкція використання (за Фен-Шуй)

Стародавній китайський метод фен-шуй допомагає нам збалансувати наш будинок і створити більш щасливим, більш успішним життя, кімнату за кімнатою.

Давайте створимо таку-собі “карту” вашої спальні відповідно до принципів фен-шуй , щоб ви могли залучити  більше гармонії . 

Ось як:

1. По-перше, намалюйте приблизно квадратний контур вашої спальні на аркуші паперу. Стіна, яка має основний вхід – має бути в нижньому рядку площі.

2. Розділіть квадрат на дев’ять рівних квадратів, три ряди з 3 квадратів кожен.

3. Почнемо з нижнього ряду квадратів, який описує області, коли ви вперше входите у вашу спальню.  В далекому лівому кутку кімнати,  це область знань. Центральний квадрат відноситься до Кар’єри, а правий квадрат є пов’язаний з Людьми та Подорожами.

4. Тепер подивимося на центральний ряд квадратів, який в середині вашої спальні. Зліва квадрат відноситься до Сім’ї / Здоров’я. На центральній площі є Дао, або центр, а правий квадрат: Творчість/ Діти.

5. Нарешті, подивіться на верхній ряд квадратів. Зліва квадрат  –  Багатства, центральний –  Слава / Репутація, і правий квадрата  – Стосунки/Романтика

Ось деякі об’єкти, які будуть працювати краще для кожної області у Вашій кімнаті, та допоможуть Вам залучити більше саме того, що вам потрібно.

Знання : Книжкова шафа, книги, інструменти для саморозвитку.

Кар’єра : дзеркала або пов’язані з водою предмети. Зображення для підтримки вашої мети, кар’єри.

Корисні Люди / Подорожі : Фотографії ваших помічників, місць, які ви мрієте відвідати.

Сім’я / Здоров’я : Сімейні фотографії, реліквії, рослини.

Творчість / Діти : Художні приладдя, твори мистецтва, комп’ютер.

Багатство: гроші, ювелірні вироби, риба, фонтани, нічого червоного, фіолетового або золота.

Слава / Репутація : свічки, нагороди, рослини, все, що червоне, помаранчеве, фіолетове .

Стосунки / Романтика : Круглі або овальні дзеркала, нічого рожевого, фотографії рідних і близьких, в парі об’єктів (наприклад, два підсвічники).

Спальня по Феншую

І ще кілька порад:

  • Не зберігайте більше, ніж кілька книг у вашій спальні, вони занадто стимулюючої.
  • Не використовуйте багато кольорів ян, такі як золотий або червоний, в спальні. Ці кольори стимулюють енергію, результат –  поганий сон.
  • Видаліть стільки електронного обладнання з вашої спальні, як це можливо, особливо телевізори, відеомагнітофони, стереосистеми та комп’ютери, які випромінюють електромагнітну енергію, яка шкідлива для відпочинку і здоров’я.
  • Намагайтеся не спати в спальні, що розташована над гаражем,.
  • Не облаштовуйте спальню в кімнаті, яка знаходиться в прямій лінії з прямої дороги. Якщо фари автомобіля світяться в  спальню в ночі, використовуйте цю кімнату для спорту, зберігання, шиття, кабінету, гри або інших видів дозвілля замість цього.
  • Тримайте вашу спальню вільною від безладу і зведіть до мінімуму кількість меблів так, щоб ци (життєва енергія) протікала легко по всій кімнаті.
  • Не ставте “голову” вашого ліжка до стіни що спільна з ванною кімнатою.
  • Виберіть постільні речі та постільну білизну в спокійних кольорах, уникаючи геометричних візерунків, та гострих кутів, що порушуватимуть ваш спокій.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *