Як обрати дитячу коляску?

Ми довго вивчали ринок дитячих візочків, ліжечок та інших аксесуарів, щоб зрозуміти, в чому різниця між дорогими колясками і «майже такими», але дешевшими (набагато). Ми переглянули сотні відгуків на форумах мамочок, перечитали цілу купу інформації на сайтах виробників і дійшли висновку…

Сьогодні ми обрали критерії оцінки дитячих колясок, аби переконатись, що товари класу «люкс» – це правильний вибір, адже комфорт і безпека дитини – це головне! Отже:

1. Матеріали

Один з критеріїв оцінки тканини – степінь захисту від ультрафіолетового проміння. Коефіцієнт захисту для тканини повинен визначатись так само, як для сонцезахисних лосьйонів. Відомі виробники проводять спеціальні випробовування відповідно до європейських (EN) та світових стандартів, та мають знак безпеки UPF 50+.

В дорогій колясці не вигорить тканина, не відірветься защіпка чи пасок безпеки, ви не почуєте неприємного запаху від нагрівання на сонці,тканина не протікатиме на дощі та не пропускатиме вітру, дитина в такому візочку не спітніє та не замерзне. Головне – ніяких шкідливих речовин у складі тканин. Нажаль, жодна дешева модель цього не запропонує.

2. Конструкція

Тільки визнані виробники можуть виготовити якісний «конструктор» – візочок, з яким легко жити. Кожна деталь конструкції у дорогих колясках – випробувана в спеціальних лабораторіях та здатна до всіляких маневрів.

Від новонародженого до галасливого малюка, від прогулянки в парку до подорожі в авто чи літаком – все враховується розробниками універсальних моделей візочків. Переглянути, та придбати такі універсальні коляски в Україні можна на сайті інтернет-магазину tosi-tosi.com.ua. Всесвітньо відомі виробники пропонують моделі, де люльки обертаються на 360 градусів, де сидіння встановлюється на базу одним рухом, де візочок складається однією кнопкою і стає схожим на парасольку чи зручну валізу. Конструктори враховують такі аспекти: зручність, маневреність, стійкість та безпека малюка. Якщо деталь не несе корисного навантаження – їй не місце в конструкції дорогого візочка. На відміну від дешевих, що так завантажені усілякими непотрібними «прибамбасами».

3. Вага

Вага коляски – це чи не найважливіший аспект у виборі. Провідні виробники докладають максимум зусиль, аби конструкції візочків класу «люкс» були максимально безпечними, водночас легкими та стійкими. Щоб з таким візочком мама могла ходити у справах, в ресторан, магазин, відвідувати друзів, легко користуватись машиною і не потребувати сторонньої допомоги. Каркаси зроблені з тонкого, водночас легкого і міцного металу та відповідають найвищим стандартам. Вага дешевих візочків може досягати 25 кг.

4. Гарантії

Всі моделі дорогих візочків перевіряються на відповідність суворим нормам безпеки, що встановлені європейськими та світовими стандартами. Відомі виробники обов’язково мають сертифікати про проходження тестів та випробувань.

Проектування і виробництво здійснюється під суворим контролем конструкторів, лікарів і справжніх мам. Вони постійно досягають найвищої якості та гарантованої безпеки. Кожен солідний виробник обов’язково дає 3-5 річну гарантію на свій виріб.

Виробники звичайних візочків «з базару» – нічого подібного Вам не запропонують.

5. Деталі

Обираючи моделі класу «люкс» – ви отримуєте не просто дитячу коляску, а повністю оснащене «авто для малюка», яким можна користуватись довго і з задоволенням. Люльки, паски безпеки, автомобільні крісла, матрацики, дощовики, зимові конверти, парасольки, сумки для підгузок, анти-москітні сітки – все одразу і нічого зайвого. Комфорт і функціональність!

6. Дизайн

Дизайн дорогих візочків розробляється для тих, хто хоче отримати ексклюзивну модель, якою можна було б захоплюватись і яку можна запам’ятати на все життя. Нічого зайвого – тільки стиль і вишуканість. Вони завжди в пошуку нових тенденцій і докладають всіх зусиль, щоб дати можливість кожній жінці, що стала мамою, не відмовлятись від вираження своєї індивідуальності, свого стилю та динамічності.

One comment

  1. Не всі батьки об’єктивнно оцінюють рівень захисту тканини в колясці. Ми з чоловіком купили коляску Анекс тільки тому, що у неї водовідштовхуюче покриття і захист від УФ випромінювання.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *