Як усунути плями від косметики?

Кожна жінка бажає виглядати привабливо, і в погоні за цим бажанням зазвичай використовуються різні косметичні засоби. Так чи інакше в нашому життя частенько трапляються ситуації коли ці косметичні засоби попадають на речі або одяг, в такому випадку, якщо вчасно не прийняти відповідних мір по їх усуненню може статися так що плями залишаться назавжди. В цій публікації розглянемо як усунути плями від косметики власними силами ?

Плями від помади

Видалити плями від помади можуть аміак, або спирт. Ці рідкі засоби запросто видаляють масло і жир з речей. Слід лише, промокнути у вибраному засобі шматочок тканини, і нею протерти заплямоване місце. Але обережність тут також не завадить. Пам’ятайте: аміак не можна застосовувати на шовкових і вовняних тканинах. Якщо немає нічого з перерахованого вище, скористайся лаком для волосся. Збризніть забруднене місце і потріть шматочком чистої тканини.

Плями від туші

Боротися з ними найважче. Краще піти в хімчистку, де застосовуються спецзасоби. Якщо ж це не варіант, то можна спробувати прибрати туш нашатирем або водним мильним розчином.

Плями від лаку

Це може видатись дивним, але лак видалити набагато простіше, ніж здається. Зачекайте, поки він висохне, потім приклейте шматок скотча і різко відірвіть його.

Плями від тонального крему

Це один з найжирніших засобів. Можна усунути за допомогою засобу для чищення або рідкого мила. Візьміть шматок тканини, покладіть на нього продукт-рятівник і протріть  забрудне місце.

Плями від фарби

Ще одне не просте завдання. Спирт – найкращий засіб, що може впоратися з плямами фарби. Можна скористатися розчинником. Але обов’язково вивчіть етикетку на речах, щоб не пошкодити текстуру барвника або тканини.

Поради по усуненню косметичних плям:

1. Свіжу пляму видалити простіше, ніж засохлу.
2. Не тріть занадто ретельно, а то косметика вбереться в волокна тканини і прибрати її буде ще важче.
3. Промокніть серветкою пляму перед переходом до рішучих заходів.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *