5-ть продуктів, які легко можна виростити прямо вдома
Рідкісний рецепт обходиться без використання овочів і зелені. Залишки всіх цих дарів природи, зазвичай, без зайвих роздумів відправляються у смітник. Тим часом деякі харчові органічні відходи можуть бути вельми корисні. З окремих видів зелені і овочів можна виростити новий врожай. Все, що вам для цього буде потрібно, це відповідна ємність, вода, земля і трохи терпіння.
Якщо у вас на кухні завалялися залишки цих 5 овочевих культур, не поспішайте їх викидати, адже їх можна виростити повторно.
Салат-латук
Качановий латук при дотриманні певних умов може дати повторний урожай. Для цього коли будете зрізати листя для салату, відступіть близько 5 см. від кореневої системи. Залишки качана просто помістіть в воду, і вже через кілька тижнів салат дасть вам нові, свіжі листя.
Хочете організувати свято та на все не вистачає часу? Зверніть увагу на компаніюhttps://sviato.com.ua/. Тут можна не лише купити все необхідне для свята, а й замовити виконання Ваших ідей.
Картопля
Якщо картопля чекає свого часу в коморі досить довго, у неї виростають додаткові бруньки, відомі також як «вічка». Замість того щоб їх зрізати, бульбини можна розділити на кілька частин, дати їм підсохнути протягом кількох днів і посадити їх у просторий контейнер із землею. Закопують картоплю на глибину не менше 20 см. «вічками» вгору.
Зелена цибуля, цибуля-порей
Вам більше не доведеться купувати ці овочеві рослини, якщо ви збережете цибулину з парою білих коренів і поставите її в ємність з водою, рівень якої повинен бути трохи вище коренів. Поставте банку на сонячному вікні і міняйте воду приблизно раз в тиждень. У міру появи нової зелені, періодично зрізайте її, щоб стимулювати зростання. І не забувайте міняти контейнер по мірі зростання кореневої системи.
Імбир
Зовсім не обов’язково кожен раз купувати спеціально для рецепта корінь імбиру, а потім викидати залишки і купувати його знову. Корінець що залишився з декількома бруньками необхідно закопати в землю на глибину приблизно 8 см, бруньками вгору і знайти для горщика тепле, світле місце. Через тиждень-другий імбир пустить нові коріння і пагони. C цього моменту, коли вам знадобиться імбир, ви можете просто викопувати його з горщика, відрізати потрібну кількість і повторно закопувати в землю. За пару тижнів його корінь знову виросте.
Часник
Для вирощування часнику достатньо всього одного зубчику. Його слід посадити в землю корінням вниз. У добре освітленому місці він швидко дасть перші паростки. Коли вони виростуть приблизно на 5 см, половину треба буде зрізати – це стимулює зростання цибулини. Вирощену головку можна ще раз розібрати на зубчики і повторно їх посадити.