Парфуми: відрізняємо оригінальні від підробок

При покупці парфумів кожна з нас хоче отримати оригінальний аромат. Але, на жаль, ні висока ціна, ні великий розрекламований магазин не є гарантією купівлі справжніх парфумів.

Ми пропонуємо вам кілька порад, які допоможуть відрізнити підробку від оригіналу.

Упаковка

Перед покупкою уважно подивіться на упаковку парфумів: вона повинна бути зроблена з якісно картону або паперу, написи на упаковці – чіткі і не розмиті, а целофан, який облягає упаковку, повинен прилягати міцно, не морщиться, сліди клею повинні бути відсутніми. Деякі виробники парфумерії роблять упаковки без плівки, акцентуючи увагу на дизайні коробочки, і, таким чином, захищаються від підробки. Також, чим химерніше і складніше упаковка або флакон, тим складніше підробити парфуми.

Штрих-код

Щоб зменшити шанси придбання підробки – дивіться на штрих-код. Отже, штрих-код Франції починається на цифру «3», Німеччини – 400-440, Італії – 80-83, США, Канада – 00-09, Великобританії – 50. Над кодом ви також помітите шифр з шести цифр – це серійний номер, який повинен збігатися з шифром на флакончику.

Флакон

Флакон повинен бути зроблений з чистого й прозорого скла, без помутнінь, нерівностей, цяточок повітря. Виробники ніколи не закриють парфуми залізною кришкою. Якщо метал стикнеться зі склом, вміст може зіпсуватися. Сам парфум повинен бути прозорим і без осаду. Колір духів може змінюватись, але вас повинен насторожити вміст кислотного відтінку.

Перевірка стійкістю

Оригінальні парфуми в своїй більшості не швидко вивітрюються. Тривалість запаху залежить від виду парфумів і ароматичних компонентів.

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *