Незвичний спосіб пересаджування орхідей. Ваші гості будуть у захваті!

Пересаджування орхідеї – відповідальний і хвилюючий момент. Справа в тому, що у більшості випадків необхідність у цьому наступає  коли квітка уже наростає занадто об’ємну кореневу систему. Як правило, більшість у цьому випадку купують пластиковий горщик побільше і пересаджують свої орхідеї з надією, що ті приживуться у новому “помешканні”. Але ми радимо вам переглянути свої погляди про банальне вирощування красунь в непримітних пластикових горщиках, пропонуємо до вашої уваги добірку ідей незвичайних і захоплюючих флористичних композицій з живих орхідей!

Орхідеї

Скляні горщики

Досвідчені флористи рекомендують пересаджувати орхідеї в скляні горщики тільки за умови, що в ємності є отвори. І чим більше таких отворів, тим краще. В такому випадку можна сміливо вирощувати орхідеї точнісенько так само, як в пластиковому.

Щоправда, скляний горщик без прорізів або з одиничним отвором знизу може бути придатним для вирощування орхідей ванда, аскоценда або фаленопсис. У цьому випадку проводиться безсубстратна пересадка рослин.

Орхідеї

Дерев’яні блоки

Тим, хто бажає пересадити красуню-орхідею з пластикового горщика на блок, слід знати, що робити це можна тільки навесні. Адже в цей час коренева система квітки дуже швидко зростає.

Власникам епіфітних рослин, висаджених на блоках, важливо розуміти, що в такому вигляді коріння квітки будуть дуже швидко пересихати, тому важливо щодня їх зволожувати. Найкраще вирощувати орхідеї на блоках в невеликих оранжереях.

Орхідеї

Пересадіть декілька рослин в один горщик

Виглядають такі композиції просто дивовижно. Але тим, хто зважиться на пересадку декількох орхідей в одну ємність, важливо знати кілька моментів: в єдиному горщику коріння різних рослин туго сплітаються, також, хвороби швидко передаються від однієї квітки всім сусіднім, в разі якщо зацвітає лише одна орхідея, вид композиції вже не такий ошатний.

Тому найкращим виходом для тих, хто хоче об’єднати свої рослини в один вазон, стане ось така ідея: необхідно помістити в одну корзину, кашпо або вазу кілька орхідей в окремих горщиках. Для цього дуже добре підійдуть міді орхідеї, детальніше про них тут – https://orchidsworld.com.ua/midi-orchidei

Орхідеї

Кашпо з бамбука

Цей варіант вирощування орхідей також має означати часте обприскування рослин. Так як субстрат і мох в такому кашпо має тенденцію дуже швидко висихати. До речі, тим, хто любить рукоділля, не важко виготовити подібне кашпо самостійно.

Орхідеї

Драбинка для рослин

Розміщувати кімнатні рослини на підвіконні вже давно стало тривіально. На зміну нудному оформленню вікон приходять різноманітні підставки і опори для рослин. Варто обзавестися хоча б однією такою штучкою.

Орхідеї

Сітчасті горщики

Відсутність субстрату у орхідей – ризикова, але дуже цікава ідея. А все тому, що рослин необхідно більш часто обприскувати не тільки водою, але і різноманітними підживленнями. Адже Епіфітам потрібно черпати звідкись поживні речовини.

Орхідеї

Декоративні гілки

За допомогою таких невигадливих гілок і квітів орхідеї можна створити просто казкову композицію. При цьому необхідно врахувати кілька важливих моментів: коріння орхідеї слід ретельно укутати мохом і обприскувати не менше ніж два рази на день.

Можливо, ти вже пробувала висаджувати орхідеї якимось із цих способів, обов’язково поділися своїм досвідом в коментарях. Чекаємо яскравих фотографій і мудрих порад!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *