Як зробити свій будинок затишним? Кілька важливих порад

Як кажуть багато людей, які робили в своєму житті не один ремонт: «Ремонт неможливо закінчити ніколи, його можна тимчасово призупинити».

І це чиста правда. Наприклад якщо ви робили ремонт 10 років тому, він тоді вважався модним і красивим. Але минали місяці, роки і все що було новим потроху ставало старим. Шпалери починали відклеюватися, лінолеум стиратися, плитка під ногами вже не мала магазинного зовнішнього вигляду. Ось і настає тоді момент коли ви розумієте, що ремонт то не закінчився, а тільки-но починається.

Ремонт як мода, сьогодні красиво і затребувано а через пів року вже не модно. З кожним роком з’являються якісь нові модні тренди, нові дизайнерські проекти для ремонту за якими навіть якщо ви сильно хочете, ніколи не встигнете.

Сьогодні наша редакція розповість вам кілька ідей, як зробити свій будинок затишним навіть якщо ви не плануєте робити ремонт.

З наступом ремонтних робіт починається нова ера в житті. Часом люди приділяють багато часу і сил, щоб зробити свій будинок затишніше. Для цього наймають професійних дизайнерів, платять їм величезні суми грошей і в результаті отримують дуже “бомбезний” ремонт, який через кілька років вже буде не таким і “бомбезним”.

Насправді, щоб будинок був затишним і красивим не потрібно встигати за новими трендами в ремонті. Все що потрібно – це зробити все на свій смак, щоб подобалося особисто вам. Пам’ятайте, що ваш будинок повинен бути красивим для вас, а не для того щоб утерти ніс сусідам, родичам і т.д.

Як зробити свій будинок затишним і таким щоб він вам подобався? І з чого почати? Чому найбільше привернути увагу? За майже одностайною думкою дизайнерів і будівників, найголовніше для затишної квартири з сучасним ремонтом є три речі.

Стеля

Стеля завжди повинна бути рівною, чистою і красивою. Напевно вам подобається коли на стелі немає ніяких плям від комарів і т.д. Тому дуже важливо стежити за цим. Якщо у вас нерівна стеля або ви вже не знаєте що з нею зробити, тоді купіть листи гіпсокартону і нехай вона стане рівною.

Крім того прикрасьте стелю кімнати красивою люстрою. На них не так сильно змінюється мода.

Підлога

Дуже сильно задає затишок в квартирі підлога. Якщо у вас старий лінолеум ще з часу радянського союзу то про який гарний ремонт може йти мова. Найкращий варіант – це купити новий лінолеум і постелити його. Ще одним хорошим варіантом буде покупка ламінату. Ламінат дуже сильно змінює фон всієї квартири.

Стіни

Підіть в магазин з шпалерами і виберіть той варіант який вам найбільше запав у душу. Не треба витрачати гроші і купувати шпалери тільки тому що ви їх десь бачили в дорогому ресторані. Ні. Тільки ваш смак і вибір. Дуже красиво виглядає на стінах декоративна штукатурка. Єдиним мінусом такої штукатурки – висока ціна матеріалів і роботи.

Для затишного будинку важливо дотримуватися цих порад. Насправді, зовнішній вигляд квартири можна поліпшити не тільки цими способами, і коло можливих варантів дуже широке. Скажімо, іноді достатньо просто оновити меблі та штори, або, наприклад, змінити штори на сучасні модні жалюзі, як тут – https://proem.in.ua/zhalyuzi-odessa, і кімната засяє зовсім іншими барвами. Але не все одразу, в одній публікації неможливо охопити безліч можливих порад. Тож у наступних статтях ми розповімо вам ще парочку ідей як це можна зробити, і про те, що багато чого можна зробити своїми руками.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *