Секрет успіху – візуалізація бажань

Тільки не треба говорити, що тобі недостатньо часу – в добі в тебе така ж кількість годин, як у Да Вінчі, Менделєєва і Шопена. Інша справа, як багато ти докладаєш зусиль, щоб досягти тієї чи іншої мети. Хотілося б поговорити про досягнення цілей, а точніше про один спосіб, як можна досягти бажаного – візуалізація. За допомогою цього способу можна отримати від власного життя практично все!

Ти хочеш поміняти свою роботу, змінити особисте життя або придбати машину, а може народити 2-3 дітей? Візуалізація не здатна вирішити всі життєві проблеми, але вона допоможе в напрямку досягнення результату. Детальніше про використання візуалізації бажань нижче.

Принцип візуалізації бажань зводитися до наступного: те, що ти уявляєш собі в голові вже відбулося. Тепер, залишилося за малим, дозволь втілитися твоїм бажанням в житті.

Правила візуалізації бажань

1. Ти повинна чітко уявити собі, що бажаєш. Крім цього, слід зафіксувати образ в вигляді малюнка, колажу і т.д. Поки цього не буде зроблено, візуалізація не матиме необхідну точку опори.

2. Бажання не повинно бути ідеалізовано, обов’язково повинен бути присутнім якийсь «мінус»: якщо ідеальна робота, то офіс розташований на 4-му поверсі і відсутній ліфт. Якщо ідеальний чоловік, то він постійно ходить в баню.

3. Не потрібно бажати за інших. Наприклад, Ви вирішили побажати, щоб А. Вас полюбив! Таке бажання неприпустимо. Ви можете побажати щастя вам обом, але не більше того.

4. Ваші бажання повинні бути добре сформульовані, необхідно врахувати всі нюанси. Замість «не» купити краще уявіть собі здоровий спосіб життя.

5. Коли ти візуалізуєш, слід робити це в логічному порядку. Приміром, якщо у тебе відсутня квартира, робота, чоловік, як можна представляти коляску на балконі? Починайте з самого початку: почніть з візуалізації свого майбутнього чоловіка, або відштовхуйтеся від роботи (на якій знайдеться чоловік, можливо). Другий пункт дозволить заробити гроші на квартиру, або познайомитися з обранцем.

6. Твій документ про бажане повинен регулярно потрапляти на твої очі. Таким чином, ти будеш постійно замислюватися про бажане. Причепи його на стіну чи дзеркало, там де ти частіше всього буваєш щодня. Бачиш в цьому випадку дорівнює думаєш, а чим частіше ти про це будеш думати, тим швидше твоє бажання здійснитися.

7. Не слід придумати якісь нереальні речі, які важко здійснити в реальному світі, або зовсім опиняються за межею нереального.

Зміни життя силою думки!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *