Особливості догляду за квітами в кашпо

Неодноразово я пробувала розводити квіти в підвісних кашпо, але вони у мене досить швидко в’янули, або зовсім пропадали. Ні як не могла зрозуміти, що я роблю не так. Потім почитала літературу і зрозуміла: “підвісні сади” потребують зовсім іншого догляду, а ніж квіти на підвіконниках.

Квіти в кашпо потрібно частіше поливати, так як тепле повітря піднімається до гори і висушує землю в підвісних конструкціях. Якщо в кашпо не передбачено зливного піддону, то при посадці рослин в нього, шар дренажу слід збільшувати до 1/3 від ємності горщика.

Дренаж для підвісних кашпо я роблю з пінопласту, а не з битої цегли, як раніше, -не хочу обтяжувати конструкцію. Грунтові суміші, зазвичай, обираю легкі, з додаванням торфу, моху, кокосового волокна.

Часто в кашпо саджають декілька різних видів квітів, щоб одні з них росли вверх, інші в сторони, а треті утворювали висячі пагони. Тут важливо підбирати культури так, щоб вони потребували схожий склад грунту, підкормку і режим поливу.

Потрібно також передбачити, щоб квітам вистачало світла на висоті і щоб їх звідти можна було періодично знімати (наприклад з допомогою крюка) для огляду.

СПОДОБАЛОСЬ? КОРИСНО? ЗБЕРЕЖИ ТА ПОДІЛИСЬ З ІНШИМИ!
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on VKShare on RedditShare on LinkedInEmail this to someone

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *