Дивовижна історія успіху Дені Макаскілла

Дені Макаскілл це 25 річний хлопчина, який перетворився за добу з невідомого механіка, в легенду велоспорту, який вміє виконувати складні і захоплюючі трюки на велосипеді, за рахунок того, що виклав на YouTube змонтований ролик про себе і свою їзду.

Як розповідає сам Дені Макаскілл це відео він виклав в одинадцятій вечора і спокійно ліг спати. Наступного ранку він прокинувся від дзвінка з BBC. До того часу вже були сотні тисяч переглядів його фільму.

Його ролик висів на головній сторінці YouTube і на головній сторінці сайту новин BBC. Через кілька днів Дені став легендою велоспорту. Сотні сайтів показували його відео, сотні газет писали про нього.

Начебто, на тлі інших досягнень людей нічого надприродного, але якщо ви подивитеся відео за участю тільки цього велосипедиста, то ваша думка зміниться.

Здається, що для Дені Ньютонівські закони кудись счезли, чи не так?

Як говорить сам Макаскілл, це відео не було спрямоване на одержання прибутку і Дені не підозрював, що слава впаде йому на голову всього-лише за одну ніч. Природно, після того, як він був помічений йому запропонували контракти безліч спортивних організацій.

Наступне відео ще більше закріпіло успіх Дені Макаскілла, це відео протягом короткого часу переглянуло понад 11 мільйонів чоловік по всьому світу.

Зараз, як я розумію, Дені перебуває під крилом «Ред бул». Катається собі на втіху, з ним працює група професійних відео операторів, які створюють прекрасні відео ролики. І як результат кілька днів тому вийшло нове відео від Дені Макаскілла, так само заворожуюче і позитивне.

Ще одна чудова історія успіху про людину яка здійснила свою мрію. Був простим механіком, а зараз, у віці 25 років, він відома людина, яка займається тільки своєю улюбленою справою.

Успіхів вам у ваших починаннях!

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *