Кілька способів виведення плям

Ми всі любимо ходити в гарному, чистому, оригінальному одязі, в такому як в PakoShop, але на жаль трапляються такі неприємності як плями. Для когось це не є проблемою, бо знає що з цим робити, а хтось не знає що з тим робити. Не хвилюйтесь ось декілька способів їх вирішення.

Якщо кава потрапила на одяг – протерти оцтом, засипати содою, зубну щітку намочити в оцті і потерти пляму. Прати в звичному режимі прання.

Якщо на одязі пляма від вина – засипати сіллю, зразу залити кипятком. Прати в звичному режимі прання.

Якщо вимастились помадою(пудра) – хірургічним спиртом намочити спонж, протерти, витерти рідиною для макіяжу, потім змити водою з оцтом. Прати в звичному режимі прання.

Пляма від поту – розтовкти 6 таблеток аспірину додати 1 чайну ложку води викласти на пляму. Прати в звичному режимі прання.

Пляма від кетчупу – засипати содою, залишити на декілька хвилин, зверху полити засобом для миття посуду, взяти зубну щітку намочувати в оцет і розтирати. Прати в звичному режимі прання.

Дотримуючись цих нескладних рекомендацій можна позбутись практично будь-яких плям, отож не поспішайте списувати такий одяг.

А які способи знаєте Ви? Поділіться з нами, та з іншими у коментарях, ми всі будемо дуже вдячні!

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *