Як приховати пишні бедра?

Жінок з ідеальною фігурою дуже мало. Одною з найбільших проблем зазвичай є пишні бедра. Проте, освоївши наші прості рекомендації такого недоліку у фігурі може ніхто і не помітити.

Перша і найголовніша рекомендація, це, звісно впевненість в собі, пам’ятайте – Ви виглядаєте так, як самі почуваєтесь. Якщо Ви почуваєтесь впевнено, то і оточуючі бачать Вас такою. Отож підвищуємо свою самооцінку і вчимося бути впевненими.

Пів справи зроблено, тепер же кілька порад по вибору одягу, який ефективно приховає ефект пишних бедер.

 Відмінно буде виглядати трапецієподібна сукня. Спереду вона має бути відрізною – під лінією грудей. Як додатковий варіант можна вибрати подібне плаття, але коротке. Також його можна поєднувати з брюками і вузькими джинсами. Подібний наряд буде виглядати ефектно і молодіжно.

Щоб ноги з пишними бедрами виглядали довшими і стрункими, то виручать чорні брючки, прямі від середини стегна, які майже закриють тонкий витончений каблук. До подібних штанів можна надіти вільну блузу, подовжену до стегон, або светр.

Також недосконалу фігуру зроблять більш суворою і стрункою прямі брюки чоловічого крою. Завужені або розкльошені штанини зроблять стегна навпаки більш важкими.

Якщо стегна повні, то можна надіти спідницю, розкльошену донизу, трапецію або Годе. Якщо ж надіти пряму і вузьку спідницю, то таке вбрання тільки підкреслить повноту стегон. Тому жінкам з пишними бедрами не варто вибирати такий наряд .

Є ще один варіант спідниці для повних дам з красивими ногами – поділ, порізаний кутами. Така спідниця приверне увагу до литок і щиколоток, тим самим відволікаючи від широких стегон.

Повній жінці також відмінно підійде широка циганська спідниця, на поясі – Бейко, або кокетці. У таких варіантах тканина спадає, тим самим маскуючи зайву повноту. І не потрібно експериментувати з малюнками на тканині, уникайте великих і яскравих.

Щоб фігура виглядала візуально витягнутою, використовуйте прямі брюки з декоративним поясом. Їх частіше носять з блузою що дещо прикриває стегна.

Мітки:

3 comments

  1. На фото женщины с очень красивыми пропорциональными фигурами . Таким любая одежда подойдёт. Это “песочные часы”, а не “груши, т.к. плечи не маленькие и узкие, а соразмерны ширине бедер. Именно cоотношение ширины бедер и плеч и узкая талия определяет тип фигуры “песочные часы”. А не размер груди, как ошибочно думают многие леди на женских сайтах. Показали бы для статьи лучше такую фотободборку, где у женщин есть реальные диспропорции тела!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *