Чому чорний колір завжди у моді?

Незважаючи на всі зміни в напрямках моди і стилів, існує надійний партнер, який супроводжує нас завжди – це чорний колір. Чорний гарний. Він елегантний. Чорний – ідеальна основа для акцентування сильної зовнішності. У маленькій чорній сукні, добре облягаючих чорних брюках або зручному чорному светрі можна з’явитися скрізь. З яких причин цей колір ніколи не виходить з моди?

Чорний колір підкреслює силует

Чорний поглинає багато світла і не тільки направляє погляд на зовнішній контур фігури, тобто на силует, – він також гарантує, що ці обриси сприймаються як більш стрункі. Ті ж предмети одягу в іншому кольорі візуально збільшать фігуру.

Важливо свідомо ставитися до силуету. Наприклад, комбінувати вузькі штани з широкою верхньою частиною. Але якщо об’єднувати вузьке із занадто вузьким або широке з широким, робити це треба обережно, з огляду на особливості фігури.

Чорний характеризує

Він випромінює стриманість. У той же час монохромний наряд представляється як заява сили характеру. Ось чому можна впевнено носити чорний одяг і завжди бути і відчувати себе на висоті. Впевненість говорить про невразливість – ніщо не може зірватися. Тому чорний – ідеальний варіант для ділових зустрічей або подібних випадків. Значний, серйозний і представницький стиль.

Чому чорний в моді?

Досконалий фон для оригінального ефектного аксесуара

Чому ще так позитивно оцінюється чорний? Навіть тими жінками, які вважають за краще змішувати кольори і підкреслювати розкіш? Тому що він – ідеальне тло для незвичайних аксесуарів. Будь то ювелірні вироби, шарфи або капелюхи, якщо потрібно привернути до себе погляди оточуючих, чорний може стати ідеальним партнером у якості основи. Навіть стримані аксесуари набувають іншого значення в поєднанні з монохромними чорними нарядами.

За чорними речами легше доглядати

Чорний одяг можна рідше прати, він прощає невеликі складки і добре вписується в різні відтінки кольору. Ось чому за ним особливо легко доглядати, якщо утриматися від таких тканин, як кашемір або шовк. Але навіть вони дозволяють набагато більше, ніж їх яскраві або візерункові аналоги.

Чорний може врятувати становище

Знову складно вибрати щось в гардеробі? Чорний приходить на допомогу. Навіть якщо на улюбленій блузці з модним малюнком пляма, прості чорні штани і того ж кольору светр в момент позбавлять від проблеми вибору.

Чорний – одинаково добре підходить і жінкам, і чоловікам. Скажімо, чорний чоловічий худі та звичайнісінькі джинси, і чоловіку також вже не має потреби перейматися в чому піти на роботу, до кав’ярні, бару чи у кіно…

Ось чому чорний прекрасний. І так буде завжди.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *