Другий шлюб – рішучий крок відважних жінок

На жаль, не завжди трапляються події, які нагадують нам казку. Красиве і пишне весілля не завжди є запорукою щасливого і довгого спільного життя з партнером.

На вигляд сама ідеальна сім’я може розпастися відразу ж після весільного торжества. І, найчастіше, як виправдання можна почути безліч причин, то день для весілля не той, то плаття не таке, то потрібно було купить свадебный рушник, а не купили…  Але це життєвий шлях, і нічого з ним вдіяти неможливо. Якщо жінка стала героїнею подібної ситуації, не варто поспішати впадати у відчай, тому що історія зі щасливим кінцем може бути попереду. Розлучення не рахується приводом звести власні мрії і бажання на «ні» і поставити на особистому житті «жирний хрест». Жінка не повинна побоюватися такого виразу як «другий шлюб», тому що саме завдяки йому можна стати найщасливішою жінкою.

Другі шлюбні узи для жінок вважаються рішучим і усвідомленими кроком, особливо якщо у них є діти від першого чоловіка. Вже давно немає тих часів, коли існувало припущення, що молодим парам необхідне вінчання. Також змінилися не тільки часи, а й характери людей, і в даному питанні важливо прислухатися лише до себе.

Однією з ключових проблем, які виникають у жінки перед другим шлюбом, – це агресивність дитини від колишнього чоловіка. У вирішенні даної проблеми допоможе психологічний підхід, тому що діти найчастіше просто проявляють ревнощі по відношенню до своєї матусі. Сперечатися з таким дитячим капризом буває важко, але відмовившись від особистого щастя в другому шлюбі, можна втратити багато. Якщо малюк категорично проти появи в сім’ї нової людини, важливо спробувати відшукати якийсь компроміс. Головне при цьому побільше увагу приділяти дитині.

На жаль, діти – егоїстичні натури. У ситуації, коли дитина ще не виросла, впоратися з проблемою «другого шлюбу» буде простіше. І тут, головне, щоб коханий зумів налагодити контакт з малюком. При цьому потрібно показувати йому необхідність не тільки мами, але і її чада.

У процесі підготовки до «другого весілля», не варто позбавляти дітей материнської уваги, важливо спробувати залучати дитину до приготування весільного торжества. Вона може взяти на себе обов’язок вибору весільної сукні, запрошень-листівок для гостей або подачі обручок на церомонії…

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *