Гаджети для мами – маленькі помічники у великій справі!

Існує думка, що побут – це рутина, яка руйнує стосунки в родині, робить життя жінки не цікавим та одноманітним. Проте, будь-яку роботу завжди легше виконувати, коли вона приносить задоволення. А в цьому можуть допомогти маленькі і, головне, веселі помічники – ґаджети.

Ґаджет (англ. gadget — засіб) — дотепна технічна новинка у вигляді якогось пристрою або іншого засобу. Це плід людської фантазії. Звичні нам предмети для побуту – кухні, ванни, спальні… проте, оформлені в доволі цікавий спосіб.

Я думаю, зі мною всі погодяться, що кухня – серце будь-якого дому. На кухні ми “заїдаємо” свої поразки і святкуємо свої перемоги. Тут за столом збирається вся родина, друзі… А чи знаєте ви скільки часу жінка проводить на кухні? В середньому 40% свого життя! Тому – забуваємо про одноманітність і починаємо наповнювати життя яскравими фарбами!

Сучасні ґаджети для кухні так і просяться побувати у руках хорошої господині. Крім цього, вони значно полегшують домашні клопоти, а сам процес роблять цікавішим.

Гаджети для господині

 

Отже: ранок! Що є хорошим початком робочого дня? Ну, звичайно, сніданок і гарний настрій. За допомогою деяких ґаджетів ці два процеси можна з легкістю поєднати. Всім відома нам яєчня може бути у вигляді квіточки, серця, або … револьвера.

Гаджети для кухніА хлібний тост –  у вигляді пазла. Якщо вам не до вподоби масло намазувати звичним способом, тоді для вас є спеціальний пристрій для дозування масла.  Ну, а для кави чи чаю тільки креативні горнята!

Гаджети для кухніРобочий день почався. І ми далі на радісній хвилі… Використовуємо корисну і веселу канцелярію. Записники у вигляді смачнючого печива, шоколадки чи яблука, ручки-тварючки, у вигляді улюблених персонажів з мультиків, чудернацькі скріпки… Все це буде підтримувати ваш настрій протягом всього робочого дня аж до приходу додому. А там…знову приготування їжі.

Готуємо з легкістю і… весело. Незвичні сковорідки, креативні до них лопаточки з тефлоновим покриттям, рукавички для витягання гарячого з духовки, спеціальний подрібнювач для зелені, який значно пришвидшить процес… Якщо ви хочете спекти солоденького, то вам не обійтися без чудернацьких силіконових формочок для печива. Вони також підійдуть для виготовлення желе чи льоду.

Гаджети для кухніДо вас без попередження заїхали друзі? І ви швиденько замовили піцу, то тут ніяк не обійтися без чудо-ножиць. Вони дозволять не тільки швидко порізати піцу, а й зручно її подати гостям. А якщо ви фанат “Зоряних війн”, то ніж для нарізки піци у вигляді космічного корабля Ентерпрайз NCC-1701 саме для вас.

І ось, нарешті, вечір… Тепер – трохи часу на себе. Скрутившись на дивані під теплим покривалом з горнятком теплого чаю, почитати улюблену книгу біля гарної лампи)))

І на сам кінець. Можливо, хтось з вас подумає, що все це непотрібні і досить дорогі для дому речі, без яких можна цілком обійтися. Вирішувати вам. Але згадайте, наприклад, таку звичну для нас мікрохвильову піч, хтось її придумав, хоча на той час існували звичайні печі і духовки.

“Жінки використовують нові технології для того, щоб полегшити собі життя, а не для того, щоб його ускладнювати”.

Катруся Скіпор

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *