Валянки – новий тренд 2014 року

Існує думка, що модне взуття обов’язково буде непрактичним і незручним. Ви не повірите, але така думка хибна! У цьому зимовому сезоні мода на жіноче взуття сприяє купівлі комфортних і універсальних виробів, серед яких найкращим представником є валянки. Поява жіночих валянок на модних п’єдесталах вражає своєю різноманітністю моделей і притаманними їм особливостями, зберігаючи їх головну властивість – тепло, затишок і комфорт.

Гідність валянок – це низька підошва, присутність якої не змінюється у зв’язку з модними впливами. Зміни стосуються висоти і модними цієї зими будуть валянки, як до колін, так і у вигляді напівчобітків. Популярними будуть валянки глибокого сірого кольору, а також світлих і дуже темних відтінків. Хітом сезону буде взуття синього і білого кольору, а універсальним – чорного. Декоративні рішення порадують всіх без винятку, як любителів строгості, так і тих, для кого головними є незвичайність та унікальність. У зв’язку з цим жіночі валянки купити можна і молодим дівчатам і жінкам, які віддають перевагу теплому, практичному і якісному взуттю.

Модні валянки можуть бути прикрашені різними веселими аплікаціями, принтами у вигляді зірочок. Якусь родзинку надають валянкам популярна зараз вишивка з характерними їй квітковими мотивами. Добре буде виглядати і класичне взуття, декороване хутром і навіть великою в’язкою, що облягає вироби. Деякі моделі, особливо високі, мають зручну шнурівку, замки. Наявність таких деталей надає взуттю елегантності, завдяки яким воно не здається масивним в порівнянні з модними зараз уггі.

Тож, не уникайте нового і залишайтеся стильними!

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *