Як зробити макіяж якомога стійкішим?

Обличчя. Хорошими показниками продовження стійкості макіяжу мають спеціальні основи (або бази) під тональний крем. Перед їх нанесенням візажисти рекомендують обов’язково знежирити шкіру за допомогою лосьйону або крему. Додатково можна скористатися фіксаторами для макіяжу у вигляді спреїв. Такі засоби відрізняються досить високою вартістю і ефективністю, але при їх відсутності в косметичці, засмучуватися не варто. Для додання стійкості тонального крему важливо дотримуватися таку черговість – знежирення шкіри, через кілька хвилин основа під тональний крем, сам тональний крем, через кілька хвилин пудра і закріплення результату через п’ять хвилин повторним нанесенням розсипчастої пудри. Шари всіх косметичних засобів повинні бути мінімальними.

Брови

Брови. Для того щоб макіяж брів не зіпсував свій зовнішній вигляд і не змастив, важливо дотримуватися правила нанесення тонального крему. Спочатку на волоски наноситься кремоподібний засіб, а потім розсипчасті. Для посилення стійкості макіяжу брів створені спеціальні праймери, які грають роль основи під макіяж. При відсутності такого засобу можна скористатися будь-яким набором для брів, що складається з гелю і пудри.

ochi

Очі. Якщо мається на увазі створити стійкий макіяж, то слід відмовитися від використання підводок і олівців для створення стрілок. Замінити такі краще спеціальними фломастерами. В іншому випадку, наприклад, під впливом спеки, підводка може відбитися на верхній повіці. Фломастери швидко вбираються і не створюють проблем. Тіні краще наносити в два етапи – спочатку кремоподібні, а потім розсипчасті. Продовжити стійкість макіяжу очей допоможуть праймери. Такі косметичні засоби збільшують стійкість навіть самих неякісних тіней. Шари будь-якої використовується косметики повинні бути тонкими.

Губи

Губи. Найефективніший спосіб продовжити стійкість помади – спеціальні засоби з позначкою «супер стійкі». Однак і в даному випадку можна здійснити заміну. Наприклад, максимальна кількість олівця для губ і мінімальний шар помади створять ефект стійкості. Від застосування блисків, блискіток або зволожуючих косметичних засобів краще відмовитися. Фахівці рекомендують доповнити косметичку спеціальними базами для губ, які злегка підсушують шкіру, завдяки чому будь-яка помада стає більш стійкою. Однак при використанні такого засобу важливо враховувати, що тон косметичного засобу може стати більш насиченим.

До слова, купити все необхідне для якісного, стійкого макіяжу, і не тільки, Ви можете у інтернет-магазині Jeju. Тут завжди приємне обслуговування, цікаві новинки і приємні ціни.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *