Цілющі властивості кави

Кава вже давно перестала бути звичайним напоєм. Наприклад, каву використовують для приготування натуральної домашньої косметики. Така косметика не викликає алергічних реакцій і подразнень. Однак для більшості людей звичніше пити каву з чашечки, навіть не підозрюючи про її цілющі властивості.

Мало кому відомо, що кавовий напій використовується навіть як ліки при деяких захворюваннях, наприклад, при проблемах з серцем або судинами, оскільки він містить антиоксиданти.

Більше того, кава практично миттєво знімає головний біль, а також може виступати в ролі бронхолитика. При цьому напій володіє ще і сечогінною дією, що дозволяє рекомендувати його людям, у яких є проблеми з нирками. Також кава покращує пам’ять, збуджує кору головного мозку, сприяє максимальній зосередженості, а також містить більшість необхідних для організму вітамінів.

Часто прихильники кави ведуть запеклі бої щодо того, яка кава корисніша – розчинна чи зернова. Варто спробувати і ту, і іншу.

За посиланням можна купити зерновой, растворимый кофе Киев  – виберіть свій смак!

Однак не слід занадто захоплюватися вживанням цього напою. Слід пам’ятати, що денна доза кофеїну не повинна перевищувати 453 грами. В результаті пристрасті до кави організм працює в підвищеному режимі, але така бадьорість у результаті перетворюється на втому. Кофеїн «рятує» мозкові рецептори від нуклеотиду – аденозида, сприяє заспокоєнню.

Американськими вченими було встановлено, що кофеїн запобігає розвитку ракових захворювань шкіри і служить противагою сонячній радіації, здатній змінювати на клітинному рівні будову ДНК. Кофеїн неймовірно ефективно знищує пошкоджені шкірні клітини, позбавляючи їх можливості ділитися і перероджуватися в злоякісні. В цілях профілактики рекомендується вживання 3-5 чашок кави протягом доби. Також можна використовувати гель або крем-скраб, створений на основі кави.

Якщо Ви відчуваєте проблеми з зайвою вагою, то Вам теж може допомогти кава! Дієтологи в усьому світі рекомендують вживати її для поповнення енергії. Практично будь-яка дієта передбачає вживання енерготоніків, тобто кави, чаю і енергетичних напоїв. Інакше у Вас може просто не вистачити сил для повноцінного способу життя!

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *