Як харчуватися, щоб не набрати вагу взимку?

Взимку ми повинні звернути особливу увагу на те, що ми їмо. Протягом цього періоду організм намагається накопичити більшу кількість жиру для захисту від холоду. Взимку це значно посилюється у зв’язку з нашою низькою фізичною активністю.  З цих причин можна легко набрати додаткову вагу.

Щоб взимку запобігти збільшенню ваги, необхідно дотримуватися певних правил. Краще не запускати себе, щоб потім не було потреби швидко схуднути навесні, коли починається пора відкритого одягу.

Тож, правила такі:

1. Регулярне правильне харчування з інтервалом у три години. Таким чином, у нас є хороший обмін речовин, а жирова складова додається набагато повільніше. Не забувайте про сніданок, тому що це найважливіший прийом їжі в добі. У ранкове меню включіть хліб з непросіяного борошна, йогурт, муслі і фрукти, пісне м’ясо, овочі. Не їжте досита, Ви повинні встати з-за столу з легким відчуттям голоду.

2. Пийте багато води, оскільки тоді у вас буде хороший обмін речовин і виведення накопичених токсинів з організму Можливо, варто пити воду з лимоном. Їжте гарячі страви, особливо супи з великою кількістю овочів, які дають відчуття ситості. Уникайте жирного, смаженого м’яса. Краще замініть це куркою, індичкою або пісною яловичиною.Також відмінним варіантом є смажені, або сушені фрукти. Фрукти, які сприяють ефективному зниженню ваги – це грейпфрут, ананас, мандарин, лимон, яблуко, кавун, гранат і так далі. У цей період наш організм потребує великої кількості вітамінів і мінералів для того, щоб впоратися з різними інфекціями.

3. Найбільш важливо взимку не залягати в сплячку, а рухатися, займатися спортом і радіти життю! Постарайтеся ходити в зал, це не завадить нікому. Якщо не можете – частіше ходіть пішки, прогулянка хоча б раз в день на свіжому повітрі – обов’язкова.

Залишайтеся чарівними весь рік!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *