Можливості голковколювання

Напевно, ти чула вислів «золота голка», він досить часто фігурує на форумах про здоров’я. Мова йде про метод лікування голковколюванням, точніше це «голкорефлексотерапія». Відгуків про цей метод лікування досить багато, так що ми вирішили пильніше розглянути цей метод в цій статті.
Якщо почнеш розбиратися, стає зрозумілим, що ІРТ це не метод лікування як по книжці, це скоріше філософія взаємодії лікаря і хворого. Це діагностика душі і тіла, а вже з допомогою отриманих знань можна направити людське тіло в оптимальний режим функціонування.

Є думка про те, що голковколювання прийшло зі Сходу. Тим не менш, схожі методики були і у слов’ян в давнину. Взяти, приміром, факт, що туди обов’язково включалися методи рефлексотерапії з допомогою різних осикових паличок. Те, що у східній традиції називається меридіанами, у нас називалося струнами душі. По цим «струнам» проходить наша енергія. Інакше звідки б взялися вислови «душа дзвенить», «душа співає» і тому подібні? Так, у наш вік супертехнологій це здається дещо неадекватним, однак це так. Долоні в цьому процесі являють собою частини тіла, через які і здійснюється регуляція діяльності організму. Через свої долоні лікар передає добрі спонукання голок або паличок, полинового диму і т.п. Так що уважно придивіться до лікаря: він повинен бути доброзичливим і спокійним. Його стан безпосередньо може впливати на ваше лікування, тож приділіть цьому моменту особливу увагу. Лікар головним чином розкриває і використовує ресурси вашого ж організму, але налаштовує він їх крізь призму свого стану. Методика «золота голка» теж належить до цієї сфери. Фахівець повинен вам сподобатися з першого разу, якщо між вами не виникло довіри та взаємних симпатій, лікування може бути неефективним.

Від чого ж можна позбутися за методикою золотих голочок?

Зайва вага

З допомогою запатентованих методик, наприклад, «Золота голка доктора Мухіної» можна регулювати свій апетит і в кінцевому рахунку скорегувати свою вагу. Це передбачає носіння маленької голки з замочком в активних точках спраги і голоду біля вушної раковини. В залежності від вихідного стану здоров’я і наявних ускладнень, курс може тривати від 3 до 12 місяців, які включають до 4 основних сеансів. Перед кожним сеансом обов’язково проводиться 3-10 попередніх систем для підготовки організму до більш потужного впливу, також визначається більш активна вушна раковина.

Такий метод – ідеальне рішення для тих, кому протипоказані спортивна активність, антицелюлітні масажі, контрастні процедури, або просто недостатньо часу для спеціальних курсів. Це відмінний спосіб провести корекцію ваги без насильства над організмом, масованим, але не агресивним методом. За час курсу у людини регулюється апетит, з’являється бажання уникати шкідливу їжу, починає хотітися овочів, зелені, чистої води – тих дієтичних продуктів, які потрібні конкретно кожному організму для нормалізації ваги.

Дискомфорту немає, якщо не вважати перші хвилини після введення маленької голочки. Потрібна дезінфекція аптечним спиртом на першому тижні курсу. Допускається застосування пірсингу вагою до 1.5 грам, після дезінфекції. Непоганий спосіб маскування, чи не правда?

Корекція зору: короткозорість

Тут все простіше: з точки зору вушної раковини по стороні страждаючого ока (або обох вушних раковин, якщо порушення спостерігаються на обох очах) після підготовчих сеансів ставляться голки-кнопочки або маленькі сережки-кільця. Допускається пірсинг вагою до 1 грама. Носяться вони до досягнення максимального результату, який перевіряється на спеціальній техніці окулістом.

Усунення депресій, безсоння, тривог

Тут теж голочки, тільки срібні. Все залежить від тяжкості стану: якщо потрібна екстренна допомога, голки кнопочки або кілечка ставляться відразу, без підготовчих етапів. Результат досягається швидко, строки можуть змінюватися залежно від тривалості і тяжкості розладів. Пацієнт просто масажує їх у будинку. Встановлюються голочки в точку спокою однієї або двох вушних раковин. Результат може настати і через кілька годин, і через кілька днів, після чого прикрасу слід зняти з огляду на те, що може з’явитися сонливість, неуважність або знижується артеріальний тиск. Під час таких курсів краще утриматися від їзди на авто і ві д алкоголю. До речі, додатково голковколювання в таких випадках знижує ступінь залежності від алкоголю чи нікотину за рахунок зміцнення імунітету і нервової системи.

Протипоказана ІРТ за методом «золота голка» наступним категоріям людей: вагітним, діабетикам, людям із хворобами крові та кровотечами, високою температурою, ураженнях шкіри, із запаленнями, болями в животі нез’ясованого походження, із захворюваннями серцево-судинної системи. Також вам не підходить ІРТ якщо у вас сифіліс, пухлини будь-якого типу, туберкульоз в активній формі, до – і післяопераційний період, блювання, психічні захворювання, боязнь голки, індивідуальна непереносимість металів.

Вдома, після проведення ІРТ ніяких особливих дій робити не потрібно: потрібно масажувати голки-кнопки натисканням пальців протягом 30 секунд два-три рази в день. Також голки періодично обробляються, тільки перший тиждень, для дезінфекції.

Міфи про ІРТ, або чого не слід чекати

Як і від будь-якої процедури багато вимагають швидкого ефекту. Помилок щодо голковколювання кілька:

1. Ця процедура не зробить нікого здоровим за короткий час. Ви набирали зайву вагу роками, а хочете позбутися її за тиждень? Не сподівайтеся. Лікар нічого не зробить, він лише контролює процес одужання. Решта залежить від ресурсів особисто вашого організму.

2. ІРТ – це не реанімація. Якщо потрібна медична допомога, треба телефонувати 03 і лікуватися. Так, цей метод дозволяє проводити реанімацію, але це дуже рідкісні випадки.

3. Ми вже говорили про те, що ІРТ – це стимуляція, але не пряме лікування. Це не панацея від хвороб, панацея – це особиста мотивація (я хочу скинути вагу, щоб вийти заміж, тому що це моє здоров’я, краса, можливість працювати, жити більш активно і т.п)

В інших же випадках голковколювання – це дуже ефективно, варто спробувати!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *