Обідаємо в офісі смачно і корисно

Хороше харчування – це можливість продуктивно працювати. Велика частина офісних працівників вважають за краще пообідати прямо на своєму робочому столі. 8 з 10 співробітників взагалі відмовляються від прийому їжі, переносячи його на вечерю.

За статистикою, чверть опитаних обідають за робочим столом, ще стільки ж – у хорошій платній їдальні. Далі приблизно по 10 % тримають за собою обіди на офісній кухні, їжа в безкоштовній їдальні, ресторанний обід. Приблизно 5 з 10 харчуються у фаст-фуді або на лавочці у парку.

Харчуйся правильно!

Тобі відомо, що неправильне харчування – це багато проблем для організму, які з часом можуть перетворитися у хвороби і зайву вагу. Допустити погіршення твоєї привабливості просто не можна, тож приділи увагу декільком простим порадам.

1. Враховуй робочий ритм і навантаження. Повноцінний обід краще з’їдати в пік навантаження, не варто перевтомлюватися. Залишений на вечір прийом їжі – це шкода для організму.

2. Якщо ти працюєш розумово, варто тримати при собі продукти-помічники для нервової системи. Обов’язково з тобою повинен бути гіркий шоколад. Це допоможе мозку не перевтомлюватися і зберігати активність, підніме настрій. До того ж, гіркий шоколад корисніше випічки або ще чогось подібного.

3. Овочі і фрукти – це найкраще, що можна взяти з собою для обіду на робочому місці. Замість того, щоб жувати чіпси, краще принести з дому яблуко.

4. Відкинь продукти швидкого приготування – це практично той же фастфуд. Краще замінити їх кашами і сухофруктами, які не містять всередині шкідливих компонентів.

5. Відмінним калорійним підживленням можуть служити горіхи. Вони дуже корисні для організму, наприклад, волоський горіх здатний знижувати вагу, а фундук поліпшить стан мозку. Бразильський горіх може ще більше – він поліпшить стан шкіри і волосся.

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *