Гороскоп на 2017 рік для всіх знаків зодіаку

Всі з нетерпінням чекають новий рік 2017. Діти живуть в очікуванні дива та подарунків, дорослі чекають зустрічей з друзями і веселих гулянь. Незважаючи на наші очікування, всі ми хочемо знати, яким буде наступний рік, чого від нього чекати і які плани на нього будувати. Однозначно в цьому може допомогти Гороскоп на 2017 рік.

2017 рік за східним календарем буде роком Червоного Вогняного Півня. Вогняна стихія і буйна вдача символу 2017 року принесуть чимало несподіванок всім знакам зодіаку.

28 січня 2017 року Червона Вогняна Мавпочка радісно помахає нам лапкою на прощання і передасть права на правління Червоному Вогняному Півневі. Зміну влади ми не відразу зауважимо, адже і колір, і стихія господарів 2016 і 2017 років будуть однаковими. Якщо на початку свого року Півник буде вести себе відносно спокійно, оглядаючись і прибираючи володіння після завзятої Мавпочки, то вже навесні господар розійдеться, розмахається яскравими крильцями і почне дивувати нас своєю непередбачуваністю і приємними сюрпризами.

Головне в рік ексцентричного Півня – ставитися філософськи до будь-яких змін у житті. Людям, які не звикли лінуватися, Півник допоможе в питаннях кар’єри – вас буквально завалять вигідними і дуже спокусливими пропозиціями. Але поспішати в 2017 році не потрібно, краще ретельно вибирати серед всіх привабливих і яскравих пропозицій одну єдину, яка виявиться надійною і відповідною саме для вас.

Гороскоп

Загальний гороскоп на 2017 рік

Взагалі, наступаючий рік буде хороший в першу чергу для любові і творчості. Він обіцяє бути дуже емоційним, але його головний сюрприз полягає в тому, що зірки будуть провокувати приховувати свої справжні почуття і настрої. З цієї причини в спілкуванні з оточуючими не варто надмірно довіряти зовнішньому враженню.

Зовні люди навколо можуть виглядати спокійними, навіть трохи сонними, тим більш несподіваними будуть їх раптові емоційні спалахи і пориви.

Більше того, навіть ваші власні почуття можуть довгий час залишатися непомітними для вас самих, підступно визріваючи в глибині душі, поки одного разу не вирвуться назовні, дивуючи і вас і оточуючих своєю несподіваною міццю і глибиною.

Втім, якими б сильними не були ваші раптові спалахнувші почуття, намагайтеся все ж оцінювати ситуацію не тільки серцем, а й розумом. Повірте, в наступаючому році це буде не зайвим. Ну, або хоча б не поспішайте приймати доленосні рішення похапцем, дайте почуттям “відстоятися”.

У справах в наступаючому році не слід надмірно покладатися на чиїсь обіцянки і спільні плани. Плани планами, але оманливі зірки в 2017 році можуть в один момент перевернути всі ці плани догори дном. І справа тут не в підступності долі, просто раптові чуттєві пориви можуть змусити і вас і ваших партнерів несподівано змінити свою точку зору. Причому противитися цим поривам буде непросто. Щоб не витрачати нерви на пошук винних, краще заздалегідь враховувати цей момент і в справах розраховувати перш за все на себе.

Овен

Гороскоп на 2017 рік для Овнів

У рік Червоного Вогняного Півня Овнів чекає чимало цікавого, адже попередній рік Мавпи навчив вас багато чому – і справлятися зі складними і непередбачуваними ситуаціями, і виходити сухими з води. Можна сказати, що рік Мавпи був свого роду іспитом, з яким ви блискуче впоралися. Півень оцінить заслуги Овнів і обов’язково врахує при нарахуванні балів у своєму році. Постарайтеся не розчарувати химерного господаря 2017 року та всіма силами пробуйте йому догодити. Почніть з позбавлення від шкідливих звичок. З багатьма непотрібними пристрастями ви відмінно впоралися в минулому році, а в цьому ви легко звільнитеся від усього, що тягне вас назад і заважає розвиватися.

Тілець

Гороскоп на 2017 рік для Тельців

У 2017 році Тельці можуть сміливо претендувати на звання самого щасливого знака зодіаку, і це не дивно, адже весела Мавпочка, передаючи свої права Вогняному півневі, підкинула йому записочку, з проханням доглянути за вами. Турботу Півень проявить вже з перших днів нового року – вам надійде море вигідних і спокусливих пропозицій по службі, правда, підійматися по кар’єрних сходах буде важкувато, адже сходинок буде багато. Відвагою і хоробрістю ви зумієте зачарувати Півня в сфері особистих відносин – в любові ексцентричний господар року теж вирішить підкинути Тельцям кілька сюрпризів.

Близнюки

Гороскоп на 2017 для Близнюків

Так як близнюки є найбільш легковажними з знаків зодіаку, то Червоному Півневі, який буде панувати в 2017 році, ви будете до душі. Господар 2017 року допоможе вам завершити справи, з якими ви не встигли впоратися в рік веселої і енергійної Мавпи. Вогняний Півень дасть Близнюкам можливість досхочу побігати в своєму році – відчуєте ви це вже з перших днів правління яскравою і чарівною пташки.

рак

Гороскоп на 2017 для Раків

У день, коли Мавпочка помахає Ракам лапкою і ласкаво обійме їх на прощання, підопічні Місяця можуть відчути смуток. Зірки поспішають заспокоїти найчутливіших знаків зодіаку – Червоний Півень обіцяв у всьому вам допомагати і дав господині 2016 року клятву: Раки весь 2017 рік будуть під захистом і опікою. Оскільки Ракам потрібен час на роздуми, Вогняний Півень не буде вас квапити, і всі проблеми на початку року буде вирішувати сам. Службові справи порадують стабільністю, начальство буде прихильним – Півник пригрозив керівництву, що Раків ображати не можна, так що можете розслабитися, спокійно подумати про життя, і помріяти про райдужне майбутнє.

Лев

Гороскоп на 2017 рік для Левів

Щасливці Леви не відразу помітять перехід від 2016 До 2017 році, адже Мавпа весь рік потурала капризам представників вогняної стихії, та й Червоний Вогняний Півник вирішив взяти вас під свою опіку. Так що, милі Леви, запасіться терпінням і витримкою – фортуна буде ходити за вами по п’ятах, і іноді вам навіть захочеться втекти, настільки все буде чудово і райдужно.

Діва

Гороскоп на 2017 для Дів

Майже весь січень 2017 року Діви будуть насолоджуватися товариством веселої Вогняної Мавпочки, але 28 січня в віконці промайнуть крильця Червоного Вогняного Півня, настане китайський Новий рік, і тут почнеться найцікавіше. Півень почне своє правління з сюрпризів – оригінальний господар року вже спакував подарунки в красиві коробочки, і чекає, коли Діви їх розгорнуть. У лютому Дів чекають несподіванки в професійній сфері – начальник змінить гнів на милість і стане надзвичайно люб’язним, так що Дівам бажано скористатися моментом і сміливо вимагати підвищення заробітної плати. Відрядження і різні угоди будуть майже щоденними, тут вже від Дів нічого не залежить, тільки устигайте погоджуватися і підписувати вигідні договори. Пустунка Мавпа, тікаючи, шепнула господареві 2017 року, що Діви про дещо мріють. Так що в особистому житті Півень теж не дасть занудьгувати – сімейних підопічних Меркурія чекає багато радісних звісток, деякі дізнаються про швидке поповнення в сімействі.

Терези

Гороскоп на 2017 рік для Терезів

Терези на початку 2017 року насолоджуватимуться життям, і веселитимуться на повну котушку, відзначаючи зимовий бал, присвячений прощанням з грайливою мавпою. Господині 2016 року не захочеться розлучатися з чарівними Терезами, і кожен день в січні вона буде влаштовувати для них забави та розваги. Але 28 січня 2017 року у двері боязко постукає Червоний Вогняний Півник і натякне Мавпі про те, що пора і честь знати.

Скорпіон

Гороскоп на 2017 рік для Скорпіонів

У рік Мавпи Скорпіонам доводилося частенько користуватися жалом, щоб справлятися з недругами, але з настанням року Червоного Вогняного Півня, ви можете забути про це. Господар 2017 року позбавить вас від неприємностей будь-якого роду, часом Скорпіонам буде настільки нудно від ідеального життя, що ви самі почнете шукати собі проблеми. Якщо на початку року Півня Скорпіони будуть дещо збентежені турботою Вогняної пташки, то вже навесні ви звикнете до опіки і почнете користуватися прихильністю фортуни на повну котушку.

Стрілець

Гороскоп на 2017 рік для Стрільців

З настанням року Червоного Вогняного Півня, а саме 28 січня 2017 року, Стрільці можуть заховати свій сагайдак подалі на антресолі – битися буде ні з ким. Червоний Півень на весь рік візьме над вами шефство. Але не забудьте попрощатися з мавпочкою, влаштуйте їй веселі проводи, адже в свій рік вона частенько вам допомагала – вона оцінить турботу і пошепче з півником, сидячи за келихом шампанського біля вашої ялинки.

Козеріг

Гороскоп на 2017 рік для Козерогів

Козероги з нетерпінням чекали приходу 2017 року, адже Мавпочка розповіла їм по секрету, що Півник обожнює знаки землі, і зробить все, щоб Козероги ні в чому не мали потреби. 28 січня 2017 року Мавпочка станцює з Вогняним Півнем прощальний вальс, і надовго залишить свої володіння.

Водолій

Гороскоп на 2017 рік для Водоліїв

Водолії непогано попрацювали в минулому році і заслужили повагу господині 2016 року – вона в повному захваті. З Вогняної мавпочки доведеться попрощатися, адже 28 січня 2017 року на зміну їй прийде Червоний Вогненний Півень і життя піде по його правилам. Переживати Водоліям нема про що – Півник консервативна пташка, але якщо вже задумає якісь зміни, то всі вони будуть приємними.

Риби

Гороскоп на 2017 рік для Риб

Чарівні Риби в 2017 році подружилися з Вогняною мавпочкою – розлучатися буде важко, і ви будете поряд весь січень 2017 року. Але 28 січня Червоний Вогняний Півень все-таки зуміє переконати Мавпочку, що їй пора йти, він прекрасно впорається з роллю господаря, і подбає про вас нітрохи не гірше. Так що можете і далі гратися і плавати в океані щастя, радіючи життю і не думаючи про проблеми.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *