Загальний гороскоп на 2016 рік за східним календарем

Яким буде 2016 рік?

У нашій країні інтерес до гороскопів традиційно великий, а в кінці року він зростає щонайменше в кілька разів. Це зрозуміло, кожен хоче знати яким же буде наступний рік, хто символ року і чого від нього слід очікувати? Оскільки до кінця року залишилось не так вже й багато, то Krasdor вирішив поділитися головними порадами, як вибудувати хороші відносини з талісманом 2016 року і не відлякати від себе удачу.

Символ нового 2016 року за східним календарем

Символом 2016 за китайським календарем є мавпа, стихією року стане вогонь, а кольором року буде червоний. З урахуванням енергійності всіх трьох «параметрів» нудним і спокійним майбутній рік точно не буде.

Згідно з китайським гороскопом мавпа, що є символом 2016 року, це зовсім не маленька миленька і смішна мавпа із зоопарку, а її куди більш небезпечний і ексцентричний родич – Король Мавп. Вгадати настрій примхливої ​​царської особи вельми непросто. Ще вчора він був до вас прихильний, а сьогодні скалить зуби і норовить вкусити або хоча б поцарапати без жодних на те причин. Все це відбивається в гороскопі на 2016 рік – майбутній рік буде непростим, в багажі особистих якостей вам дуже знадобляться обережність і філософський погляд на життя.

Нагадуємо! Символ 2016-го року – Червона вогняна мавпа вступить у свої права талісмана тільки 8 лютого 2016р (а не в ніч з 31.12.15 на 01.01.16).

Що чекати від нового 2 016 року мавпи?

Новий рік обіцяє чимало сюрпризів. Щоб мінімізувати наслідки тих з них, які виявляться не найприємнішими, постарайтеся не згадувати нічого далеко вперед. Відмовлятися від планування не варто, навпаки. Наполеонівським планам на рік вперед зараз краще віддати перевагу спискам справ, бажань і шляхів їх досягнення на більш короткі періоди – сезон або місяць, роблячи щотижневі коригування для роботи або навчання. Не тягніть з важливими рішеннями, цінуйте час.

Симпатизує мавпа людям веселим, добрим і доброзичливим. Загальний гороскоп на 2016 рік рекомендує Вам попрацювати над позитивним мисленням. Далеко не завжди ми можемо вплинути на ситуацію і на оточуючих нас людей, але ми завжди можемо взяти відповідальність за своє ставлення до них, змінити власне бачення того, що відбувається. Пам’ятайте про улюблену розвагу мавп – передражнювати людей. Випромінюючи в 2016 році песимізм чи негатив, ви сильно ризикуєте тим, що вони будуть притягатися до вас у подвійному розмірі. З добрим і хорошим настроєм ситуація аналогічна: світ навколо вас буде працювати як ваше дзеркало. Отож, в цей рік як ніколи варто позбавитись відчуття турботи та старатися представляти себе лише успішним і щасливим.  Але знову нагадуємо про часті перепади в настроях мавпи – не розслаблюйтеся навіть у тому випадку, якщо все йде дуже добре. Згідно зі східним гороскопом на 2016 рік, майбутній період буде час наполегливої ​​праці і вимогливості до себе.

Гороскоп для бізнесменів на 2016 рік

Розумній і винахідливій мавпі подобаються люди креативні і оригінальні, що не замикаються у своїй зоні комфорту і не бояться її покинути, тому в повсякденних турботах не забувайте про пошук нових вражень. Не засиджуйтеся вдома біля телевізора, працюйте над особистим зростанням, і шукайте нові підходи до різних питань.

Діяльних людей в 2016 році червоної мавпи гороскоп обіцяє успіхи в кар’єрі. Щоб отримати енергетичне підживлення приділіть особливу увагу сфері здоров’я і спорту. Саме час зайнятися бігом або плаванням. Як варіант підберіть для себе експрес-тренування в домашніх умовах. 10-20 хвилин щодня для підтримки тонусу і роботи над своєю фігурою ви точно зможете викроїти – це питання бажання.

У плані сімейних і любовних відносин 2016 рік може виявитися дуже емоційним. Будьте відкритими та ініціативними, не соромтеся своїх почуттів (і намагайтеся гасити вогонь потенційних сварок при першій же іскрі) і пам’ятайте, що партнер і найближчі родичі як і вогненна мавпа частенько виявляються нашим дзеркалом. Що чекати від майбутнього тим, хто думає в 2016 році вступити в законний шлюб? Китайський гороскоп запевняє, що час для початку подружнього життя підходящий. Укладені під заступництвом мавпи шлюби виявляються міцними і щасливими, відносини в них легкі, навіть галасливі сварки зазвичай не тривалі та швидко закінчуються бурхливим примиренням.

Не забудьте поділитись публікацією з друзями!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *