Східний гороскоп на 2021 рік Бика

Китайський новий рік відомий також як Місячний Новий рік або Новий рік за місячним календарем це найважливіше свято з усіх традиційних китайських свят. Особливістю китайського нового року є те, що він починається з 21 січня до 20 лютого, а сама його дата визначається на основі місячних фаз у день другого молодика після зимового сонцестояння.

Символами китайського нового року є 12 зодіакальних знаків. Саме ці зодіакальні тварини були дуже цінними, важливими у повсякденному житті китайського народу або вважалися такими, що приносять удачу. Китайці вважали, що якщо в господарстві є бик, коза, свиня, собака, півень і кінь, то це є ознакою благополуччя. Відоме китайське прислів’я звучить так: “Шість тварин в домі означає процвітання”. Господарювати у 2021 році буде Білий Металевий Бик, він буде прихильним до тих хто чесно трудиться і є наполегливим у своїй діяльності, а ось хто полюбляє просто говорити і нічого не робити, той впаде в немилість.

Для людей, які родились у рік Бика важливі сімейні цінності, робота, традиції. Вміння все чітко планувати, правильно оцінювати свої можливості допомагає Бику втілити у життя все задумане. Але у Бика є дещо складна особливість – він надто впертий і йому важко знайти спільну мову з іншими людьми.

Здоров’я

Сильний і мужній Бик має міцне здоров’я і серед них є довгожителі. Трудоголік по життю він багато часу і сил віддає роботі забуваючи про відпочинок. Проблеми з кишечником виникають через нерегулярне харчування, необхідно правильно харчуватися і відпочивати. Сильний за характером Бик добре переносить стресові ситуації і напругу, але короткий відпочинок тільки додадуть йому сили і наснаги.

Приділіть велику увагу дистанції, не мерзніть, мийте руки, старайтеся уникати простуди. Виконуйте це протягом 2021 року і ваш рік пройде здорово.

Любов

Завдяки своєму нелегкому характеру Бикам важче розвиватися у напрямку романтичних стосунків. Але коли це стається, то це будуть надійні і довготривалі відносини.

2021 рік не принесе особливих успіхів у коханні, можливо будуть складності, саме через важкий характер Бика. Скористайтеся своєю наполегливістю щоб зберегти відносини, ваша щирість і доброта допоможе витримати важкі часи. Є ймовірність того, що хтось сторонній буде намагатися втрутитись у ваші стосунки, будьте активними і боріться за своє щастя.

Сумісні знаки : Криса, Мавпа або Півень.

Несумісні знаки : Тигр, Дракон, Кінь або Коза.

Кар’єра

Рік Криси був дуже складним, але прийдешній рік Бика все компенсує. Вас чекає великий успіх на роботі!!! Ваша праця яку вклали раніше буде приносити свої плоди, підвищення по службі, визнання, колеги оцінять вас.

Фінанси

Оскільки ваша кар’єра піде вгору, то і фінанси збільшаться. Найкраще буде інвестувати свої кошти в такі сфери як медицина і фітнес-центри, найгірше це громадське харчування.

Всім гарного Нового Року незалежно від знаку зодіаку. Удачі!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *