Як вийти з зони комфорту?

Все, що Ви хочете, знаходиться відразу за зоною вашого комфорту.

Роберт Аллен

Зона комфорту – головна перешкода на шляху до успіху і досягнень. Людям, які застрягли у звичній буденній рутині, наполегливо чіпляються за «status quo», практично неможливо допомогти. Не дозволяйте щоб подібне трапилося з Вами.

1. Розробіть звичку змішувати речі. Це легкий і простий спосіб розширити свою зону комфорту і розбудити вашу цікавість.

  • Слухайте нову музику. Я змішую речі, пробуючи слухати нову музику кожен місяць. Я прослуховую кращу музику на популярних музичних сайтах. Я скачую деякі з альбомів і пробую слухати. Наприклад, я можу тепер із задоволенням послухати що-небудь з репу, класики або важкої музики, чого раніше я ніколи не слухала.
  • Спробуйте нову їжу. Щотижня ми намагаємося приготувати новий рецепт з наших кухарських книг. Це найчастіше смачний експеримент і він допомагає нам знайти новий несподіваний смак.

Такі невеликі нововведення дозволять Вам не застрявати в старій колії. Вони дозволять Вам відкрити для себе масу нових цікавих речей. Та й взагалі це просто весело.

2. Розробіть звичку робити те, що Вам потрібно малими кроками. Що тримає нас в нашій зоні комфорту, так це побоювання, що те, що нам належить зробити відразу – величезне і страшне. Робити це маленькими кроками і є вирішенням цієї проблеми. Це дозволяє розтягнути зону комфорту, а повільне виконання робить це менш незручним і страшним.

• Стати більш товариським. Припустимо, Ви хочете стати менш нервовим і незграбним в спілкуванні з людьми. Щоб вирішити цю проблему, Ви можете розбити її рішення на невеликі кроки. Крок перший – перший раз сказати людям «привіт». Другий – взяти активну участь у бесідах на роботі, або в школі, щоб розробити розмовні м’язи. Через деякий час Ви будете почувати себе більш комфортно. І, таким чином Ви зможете розширити свою зону комфорту ще трохи більше.

• Стати більш ефективними. Ви можете почати тільки з однієї робочої години в день, коли Ви повністю зосереджені на найбільш важливому завданні в повній тиші (це значить, не допускати стороннього шуму і вимкнути всі відволікаючі Вас від роботи, такі як Інтернет, телефон, чат, варто закрити двері в офіс і т.д.). А потім Ви можете повернутися до нормального життя. Наступного тижня Ви можете додати годину і працювати дві години на добу повністю зосередженим. Крок за кроком ви побудуєте дуже потужну звичку, яку Ви б ніколи не виробили за один раз.

• Створити щось нове. Можливо, коли Ви зберетеся почати робити свої власні продукти, Ви будете сумніватися. Створити інфопродукт, навчальний курс, або цілу книгу, буде здаватися Вам складним завданням, безумовно поза вашою зоною комфорту. Зробіть невеликий крок і напишіть невелику електронну книгу для початку, яку будете пропонувати безкоштовно новим передплатникам.

Не бійтеся будувати великі плани, ставити високі цілі і залишати зону свого комфорту! Це нормально – відчувати дискомфорт, коли ти змінюєшся. Роблячи те, що сприймається як дискомфорт, ми ростемо і розвиваємося.

Привчайте себе виходити за рамки звичного, “запливайте за буйки”, розширюйте зону комфорту!

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *