Історія успіху Райана – малолітнього мільйонера

Знайомтеся – це Райан. До восьми років у нього було чотири власних компанії. В дев’ять, він міг дозволити собі повністю утримувати своїх батьків.

У віці трьох років хлопчик Райан Росс з Канади, влаштував на задньому дворі будинку, де жив з батьками – курячу ферму. На початку у нього було всього лише – 60 курей. Він продавав сусідам дюжину яєць за 3 долари. В день виходило близько 15 доларів.

Швидко налагодивши курячий бізнес і поставивши його на потік – Райан вирішив зайнятися новою справою …

Він відкрив «фірму» що займалася стрижкою газонів. За годину хлопчик брав зі своїх клієнтів 20 доларів, але оскільки сам був занадто малий, для того, щоб управляти газонокосаркою, він наймав старших хлопців, яким платив по 15 доларів на годину. З цього він отримував 5 доларів на годину, при цьому нічого не роблячи.

Наступна «компанія» Райана займалася поливанням газонів. З клієнта Райан брав 200 канадських доларів, а працівнику, який все робив, платив 100.

milyoner_rayan-2

Назбиравши грошей Райан став інвестувати їх у нерухомість. Зараз у нього шість власних будівель, а його маєток оцінюється в 1 млн доларів. Хлопчик купив хокейний та баскетбольний майданчики для своїх друзів і мріє з часом, купити справжню хокейну команду НХЛ.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *