Лазня для схуднення: 7 важливих правил

Лазня – досить ефективний спосіб не тільки для оздоровлення організму, але і для схуднення. Головне, робити це правильно.

Лазня прекрасна сама по собі, а лазня для схуднення прекрасна подвійно! Тому що дарує не тільки відчуття очищення, насолоди, задоволення, але ще й результат – мінус 1-3 кілограми за сеанс.

Однак щоб досягти ефекту, потрібно знати, як правильно використовувати лазню для схуднення. Для цього досить дотримуватись всього 7 правил:

  1. Візьміть за правило, що ваш «банний день» – розвантажувальний. Останній прийом їжі (краще рослинної) – за 2:00 до лазні. Після лазні – через 1,5-2 години після процедур.
  2. Прийміть теплий душ і гарненько розітріть тіло рушником. Тільки після цього йдіть в парну.
  3. Не використовуйте мило і гелі для душу – Ви зітрете з шкіри захисну плівку, яка оберігає її від пересихання.
  4. Запарте віник. У парильні спочатку посидьте 3 хвилини на нижній полиці, погрійтеся. Пересядьте на середню полицю, трохи попотівши. Прийміть теплий душ, відпочиньте.
  5. Повторіть процедуру ще 3-4 рази. У кожному новому відвідуванні парної збільшуйте температуру. Після другого заходу можна використовувати віник (м’який масаж, поплескування, похлестування). І дістатися до верхньої полиці. При найменших ознаках нездужання – геть з парної в прохолодне місце!
  6. Використовуйте перерви на відпочинок для корисних процедур. Наприклад, нанесіть на проблемні місця маски для схуднення. Тіло буде в захваті! Можна використовувати для цього і просто мед з сіллю. Пийте гарячі трав’яні чаї – з лимоном, імбиром, яблуком (вони сприяють схудненню).
  7. Відвідуйте баню регулярно – 2 рази на тиждень. Організм очищається, обмінні процеси посилюються, шлаки і токсини йдуть. Шкіра молодшає. Настрій піднімається. З легким паром, з новим тілом!

Зверніть увагу, що схуднення в лазні рекомендується не всім. Є захворювання, при яких відвідування лазні неприпустимо. Тому перш ніж бігти в парну, обов’язково порадьтеся з доктором – чи варто?

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *