5 альтернатив Новорічній ялинці

Новий рік без ялинки – для багатьох людей немислимий. Але якщо саме на цей Новий рік вам доведеться обійтися без неї, можливо, ви оціните п`ять альтернативних варіантів.

Вони також можуть стати в нагоді, якщо крім вітальні з нарядженою ялинкою ви захочете прикрасити і інші кімнати.

Новий Рік на підносі

Новий рік на підносі

Форму новорічної ялинки дуже нагадує триярусний підніс для частувань. Чому б цим не скористатися? У вас є кілька можливостей. Можна відібрати декілька ялинкових прикрас, що поєднуються за кольором і прикрасити ними підніс. Приміром, дуже красиво і стильно виглядають фіолетові іграшки зі срібною гірляндою. Можна на кожен ярус покласти хвою і прикрасити її за своїм смаком і можливостями. Для цього випадку радимо вам прикріпити на ніжку підноса трохи флористичної піни, в яку ви потім увіткнете гілочки – вони не будуть ковзати, і враження ялинки посилиться.

Ялинка зі спіралі

Спіраль

Форму ялинки також нагадує спіраль. Для її виготовлення вам знадобиться кілька метрів міцного дроту. Зробіть з нього спіраль, на кінці можна зробити петлю, і підвісити ялинку, або ж зробити підставку, варіантів багато. Так само як і з оздобленням – головне щоб Вам подобалось. Можна обмотати спіраль штучною хвоєю, а можна гірляндами, великий вибір яких знайдете тут – https://ledworld.ua. А далі скористатись паперовими чи пластиковими прикрасами, білими пір’їнками, або, наприклад, сушеними квітами.

Ялинка наполовину

Ялинка наполовину

Якщо причиною, по якій ви шукаєте, чим замінити ялинку, є нестача місця, ви можете скористатися наступною порадою. Знайдіть палицю, що по довжині нагадує висоту ялинки, і просвердліть в ній отвори для гілок так, щоб вони були тільки спереду і ялинку можна б було повісити на стіну. Свердліть трохи навскоси, щоб повторити напрямок росту гілок на справжній ялинці. Потім застроміть в палицю куплені гілки і прикрасьте їх за власним смаком.

Ялинка на стіні

Настінна ялинка

З дерев’яних паличок або гілочок виготовте дуже просту конструкцію будь-якого розміру, що нагадує яруси ялинки. Зв’яжіть їх мотузкою або наклейте на “ствол”. Прикрасьте ялинку за власним смаком і повісьте на стіну.

Намальована ялинка

Намалюйте ялинку

А ще ялинку можна просто намалювати або вирізати з паперу і прикрасити. Оригінально буде виглядати ялинка, намальована срібною та зеленою фарбами на серветці з бамбука. Додайте їй блиску за допомогою безбарвного лаку з блискітками. Ялинку можна прикрасити, прикріпивши гірлянду або інші прикраси.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *