Гороскоп ремонту: коли купувати житло і переставляти меблі

Що зробити, щоб стіни нам допомагали, прийшли удача і сімейне благополуччя? Про те, як оформити свій будинок і перетворити його в фортецю, нам розповів аналітик ймовірності подій, автор книги «Вони знайдуть мене самі» Олександр Литвин.

– Від несприятливого житла страждає наша інтуїція, і ми перестаємо відчувати небезпеку, – говорить Олександр. – Тому затівати будівництво або переїзд потрібно тільки тоді, коли у людини в житті біла смуга, інакше буде довгобуд. Для початку ремонту і покупки квартири хороші два періоди – з 5 квітня по 6 травня включно і з 8 серпня по 7 вересня.

Любую погрузку или выгрузку ускорит и значительно облегчит хорший погрузчик. Порой и вовсе без них никак. Купить погрузчики в Украине можно с помощью сайта – https://pogruzka.com.ua/. Здесь же, есть все для их обслуживания и ремонта. Лучшая цена гарантирована!

Золота середина

За допомогою плану квартири знайдіть її географічний центр і повісьте в цьому місці глиняний барельєф або поставте вазу із зображенням двох чоловік. Цей прийом допоможе стабілізувати ситуацію в будинку. Якщо хочете успіху в справах і не мати проблем зі здоров’ям, відмовтеся від вигнутих стін. Центральна частина квартири повинна бути стабільною, а значить, квадратною або прямокутною. Дворівневі і криволінійні стелі з різноманітною формою тут доречні тільки в разі, якщо в кімнаті ніхто не ночує. З шпалер вибирайте ті, що мають неоднорідну структуру, геометричні форми і повторення.

Східний сектор

Тут повинна переважати гама від світло-зеленого до темного, в шпалерах вітається вертикальна смужка, геометрична структура, рослинний орнамент. Цей сектор – ідеальне місце для книг, особливо якщо розташувати їх справа і зліва від вікна. Як декор підійдуть картини з природними пейзажами, парні фігурки, але ставте їх поруч. Дзеркала не вішайте, вони принесуть дисбаланс. Спальне місце для людей, народжених в році, який закінчується цифрою 5, повинно перебувати тут уздовж східної стіни (головою можна спати на південь).

Північний Захід

Якщо тут розташовується вітальня, то для неї гармонійні будуть перепади в рівнях стелі, гострі і тупі кути, блакитне підсвічування, кругла люстра. В оформленні варто віддати перевагу сірому, синьому, холодному рожевому і бузковим кольорами. Тут можна використовувати повторювану геометрію. Оптимально зробити в секторі робоче місце, при цьому монітор комп’ютера розташувати паралельно північній стіні, щоб людина, що працює за ним, дивилася на південь.

Південь

Штори вибирайте не важких кольорів. Добре підійдуть легкий кавовий відтінок, холодно-рожевий. На півдні найкраще місце для кухні, тому що в цій частині квартири електронна техніка практично не ламається (в північній – навпаки). Дуже важливо, щоб плита і раковина були віддалені один від одного, хоча з точки зору ергономіки всі намагаються поставити їх поруч. Справа в тому, що плита і духовка – це енергії вогню, а раковина і посудомийна машина – енергії води. Хіба можна розвести багаття в калюжі? На моїй кухні, незважаючи на те що все в квартирі крутиться навколо квадрата, в центрі їдальні стоїть овальний обідній стіл (він зручний, у нього немає кутів, які можна зачепити), та й сама кухня має плавні закруглені обриси. У мене тепер чотири сини, багато друзів і родичів, а для гарного спілкування краще підходять саме овальні і круглі форми.

Захід

Сміливо розміщуйте металеві елементи, предмети трикутної форми, наприклад, картину із зображенням Ейфелевої вежі, і невеликі дзеркала. Ні в якому разі не перекривайте цей сектор книгами і не розміщуйте на західній та північно-західній стінах в квартирі лики святих. Такому енергетичного центру, як червоний кут, тут не місце.

Північ

Сектор відповідає за енергетику руху. На північну стіну можна помістити зображення з енергією води – зимовий сонячний день, спокійний водний пейзаж, невелике дзеркало. Головне – не вішати їх занадто багато і не перевантажувати простір. Кожен предмет інтер’єру корисний тільки в разі, якщо виконує свою пряму функцію. Тому уникайте нагромаджень, скупчення речей, різко виступаючих деталей. Також для цієї частини квартири підходять дверні прорізи у вигляді арок, закруглені дерев’яні меблі.

Декор

Оздоблення приміщення деревом не найкращий варіант, ця енергія нас трохи гальмує. Бежевий, жовтий і коричневі кольори стін не підходять для посилення інтуїції, від них варто відмовитися.

Сувеніри, вироблені в Ізраїлі, Єгипті, Марокко і Алжирі, не можна тримати в наших будинках. Чужа нам енергія передається на ці речі. І, як наслідок, інтуїція падає, а значить, ми починаємо робити помилки: неправильно переходимо дорогу, знайомимося не з тими людьми.

Вибираємо талісман

Як правило, в особистій енергетиці людини переважає той чи інший вид домінуючої енергії, яку можна визначити за роком народження.

Так, наприклад, у людей, що з’явилися на світ в роки, що закінчуються на 0 і 1, переважає «металевий» спектр кольору – від темно-фіолетового до світло-рожевого, практично білого.

2 і 3 – спектр води, кольори від світло-блакитного до глибокого чорного.

4 і 5 – спектр дерев, відтінки зеленого від ніжного до темно-смарагдового.

6 і 7 – спектр вогню, кольори від оранжевого до яскраво-червоного.

8 і 9 – земляний спектр, від жовтого до темно-коричневого кольору.

One comment

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *