Як вибратись з чоловіком на рибалку?

Літо траційно асоціюється з сезоном відпочинків. Для великої частини чоловіків чи ненайкращим відпочинком вважається рибалка, отож вони і роз’їжджаються, самі чи компаніями в невідомих напрямках у пошуках рибальського щастя. Повертаються іноді з рибою, іноді без, ну не пощастило, не клювало сьогодні… повний місяць, вітер не з тої сторони і т.д. Але завжди дуже задоволені, хоч і виснажені. І дружинам, звичайно, завидно. І трошки неспокійно: мало що там, на цій рибалці … Природа, тиша, зірки в нічному небі над багаттям … А сімейні обов’язки десь далеко. А раптом звикне? Хочеться проконтролювати…

Марно чоловікові нагадувати про сімейний стан і обов’язок перед сім’єю та читати моралі. Це – вірний шлях до сварки. Зрештою, не так багато він і просить – всього-то з’їздити на рибалку, відпочити на природі і в тиші. Краще не сваритися, а скласти йому компанію і влаштувату таку собі сімейну риболовлю.

Як же вмовити чоловіка взяти з собою на рибалку?

Пам’ятайте: чоловік візьме Вас на рибалку тільки тоді – коли він відчує, що ви хочете не контролювати його, а також відпочити від повсякденних обов’язків, що вам подобаються природа, ночівлі в палатці, розмови біля багаття, зірки і … сам процес рибалки.

Але тут є один момент! Якщо ви думаєте, що такий відпочинок як рибалка – нудне заняття, і рибалки це ледарі які просто дрімають над вудкою, то викиньте ці думки з голови. Ловити рибу можна багатьма різними способами, деякі з них дуже активні, наприклад спінінг – з ним потрібно постійно переміщатися, постійно закидати, постійно шукати нові місця, міняти приманки, тактику і т.д. Для жінок краще ловити рибу звичайною поплавковою вудочкою – спокійне сидіння на березі на розкладному стільчику. Але майте на увазі, це спокійне сидіння є дуже азартною штукою. Коли спостерігаєш за поплавком і чекаєш – ось-ось сіпнеться, ось-ось клюне, а в момент клювання серце стає битись частіше, долоні стають вологими, а пальці стискають вудочку зі всієї сили, аж до побіління – ну прямо ніби ось-ось зірвеш джекпот в казино…

Отже, вмовляємо.

У першу чергу – у жодному разі не потрібно проситися з чоловіком на рибалку, якщо передбачається тільки чоловіча компанія. Особливо якщо ця рибалка готується протягом кількох днів, а то й тижнів. На початок – запропонуйте чоловікові з’їздити на рибалку вдвох, скажімо замість поїздки на дачу. Особливо, якщо на дачі теща, яка завжди знайде заняття для зятя: адже потрібно город прополоти, чи скопати ще трішки, відремонтувати що-небудь…

При цьому розкажіть чоловіку, як ви все життя мріяли спіймати рибку, хоча б найменшу.

Не здумайте супроводжувати свої прохання плачем, скиглінням, вимаганням інакше про рибалку можете забути. Риболовля не терпить подібного. Рибалка це – час релаксації і душевного спокою.

Якщо Вам вдалося вмовити чоловіка то потрібно належним чином підготуватися до риболовлі.

Візьміть із собою светр – ночами біля водойм буває прохолодно. Не забудьте купальник. Обов’язково – хороший засіб проти комарів. Гумові чоботи і легке взуття типу тапочок. Візьміть кілька пар хірургічних рукавичок.

Врахуйте, ви повинні бути корисні, тому ознайомтеся з рецептами похідної кухні, дізнайтеся, як готують на вогнищі, в казанку і з концентратів (наприклад, непоганий суп виходить з борщу в пакетику і банки тушонки).

І ось ви на риболовлі. Тепер про те як, власне, ловити рибу.

Не здумайте допомагати чоловікові споряджати снасті. Ви обов’язково зробите щось не так. Краще із захопленням подивіться як він це робить. Попросіть показати повільніше і уважно спостерігайте, адже ви збираєтеся навчитись такому таїнству як риболовля!

Коли справа дійде до першого закидування, подбайте, щоб поряд не було ні кущів, ні дерев – це потенційно небезпечні предмети, на які дуже легко повісити вудочку. Не варто починати з того, щоб ваш чоловік змушений був стрибати під деревом, намагаючись дістати гачок, або розплутував жилку з кущів.

Ну ось Ви з горем навпіл навчилися закидати вудку. Тепер потрібно почепити наживку на гачок. Для більшості жінок – саме важке випробування. Адже риба не харчується чимось пристойним, на зразок ковбаси. Їй подавай черв’яка, мотиля, опариша та інші делікатеси. Взяти це в руки зможе не те, що не кожна жінка, навіть не кожен чоловік.

Ви пам’ятаєте про хірургічні рукавички? Прийшов їхній час. Саме для того ми їх і брали – щоб не довелося брати всіх цих монстрів голими руками. А в рукавичках, то чому б і ні. Чоловік повинен відчути, що Ви захоплені таким процесом відпочинку. Тому необхідно урочисто та зосереджено начепити черв’яка на гачок (в рукавичках чи ні Вам вирішувати), закинути вудочку і не зводити очей з поплавка.

Нехай чоловік бачить, що ви дійсно дуже захоплені риболовлею. Ну а якщо вийде щось зловити! Не забудьте про бурю захоплення, але пам’ятайте на рибалці захоплюються пошепки!

Далі, важливо усвідомити: ви не баласт, ви повинні бути корисні. Тому приготуйте обід і вечерю. Це не так складно, адже ніхто не чекає від вас високої кухні.

Важливо:
Ніяких скарг. Не нарікайте на комарів, на вогкість, холод, дощик, дим від багаття, несмачну тушонку, намет і так далі. Одна скарга – і більше вас на рибалку не візьмуть.

Не здумайте робити великі очі або влаштовувати сцену, якщо виявите, що чоловік захопив з собою не тільки солоні огірки, а ще й щось алкогольне. Трохи алкоголю на риболовлі не зашкодить, особливо біля вечірнього багаття.

Радійте. Радійте кожній спійманій рибці. Радійте природі, зіркам, прохолодному вітерцю від річки або озера. Радійте феєрверку іскор від багаття. Як можна більше посміхайтеся. І, можливо, вам дійсно сподобається риболовля. Але головне – може, чоловікові сподобається їздити на риболовлю з вами.

І останнє: після риболовлі. Не забудьте подякувати чоловікові за отримане задоволення. Позахоплюйтесь процесом відпочинку, позгадуйте азартні моменти, романтично зітхніть про зірки над багаттям. Несміливо поцікавтеся підручником з рибної ловлі, і – коли ж наступного разу можна буде ще отримати таке задоволення, коли можна буде знову поїхати на рибалку?

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *