Мінеральна косметика

Все частіше ми думаємо про те, що їмо кожен день, з чого зроблені речі, які ми носимо, ретельно вивчаємо склад засобів для миття посуду і не тільки. Ми стали приділяти увагу рівню природності і екологічності того, що нами купується і використовується у всіх сферах життя. І всім зрозуміло, що їжа, що містить ГМО, синтетична білизна, велика кількість хлору у засобі для прання, барвники, консерванти, підсилювачі смаку, занадто неприродні.

Намітилася тенденція: здійснюючи покупки, ми все частіше спостерігаємо продукцію з мінімальною кількістю хімічних речовин, основа такого товару – це склад, в якому максимум натуральних інгредієнтів.

Досить велике поширення на цій «хвилі» популяризації натуральних продуктів отримала мінеральна косметика. У сучасній косметичній індустрії тепер більше уваги приділяють складам, які не викликають алергії, і тим що будуть підходити до всіх типів шкіри, навіть для самої чутливої.

Мінеральна косметика – живить, розгладжує, зволожує

Мінеральна косметика відноситься до продукції, в якій це дотримано ретельним чином. Природна краса – безцінна, всіх красивих жінок об’єднує одне – вони знають, як ефектно підкреслити переваги і непомітно приховати недоліки. Так от, використовуючи косметичні засоби на основі мінеральних компонентів, зробити це стало набагато простіше.

Після нанесення мінеральної косметики немає відчуття, що на обличчі щільна маска. Легка текстура не забивається в зморшки і пори, робить зовнішній вигляд свіжим протягом всього дня.

Дерматологи рекомендують використовувати саме мінеральну косметику, так як вона відмінно заспокоює шкіру, не провокує утворення вугрів і почервоніння, а також володіє сонцезахисними властивостями. Будь-яка, навіть сама здорова шкіра потребує захисту і краще для цього використовувати натуральну косметику.

Наприклад, мінеральна пудра – вона не тільки візуально відкоригує поверхню шкіри обличчя, але буде «живити» її цілий день, захищати від вітру, пилу та прямих сонячних променів. Застосування мінеральної пудри – це природне зволоження шкіри, яке забезпечить швидке відновлення шкіри після пілінгу або інших косметичних процедур. Така пудра не «скочується» на обличчі, не осипається і досить вранці нанести макіяж, щоб забути про вічну необхідність «попудрити носик».

Урочиста хода мінеральної косметики почалося ще в 70-х роках. Фахівці стверджують, що вона не втратить своєї актуальності ні сьогодні, ні через 100 років.

Піклуйтеся про себе правильно! До зустрічі!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *