День рибалки в Україні

Одним з способів поєднатися з природою, відпочити активно і з користю провести час є риболовля. Цей процес дуже цікавий, захоплюючий і у всьому світі вже давно знайшов своїх шанувальників. Ви тільки собі уявіть- світанок, природа тільки починає прокидатися, сходить сонце, вдихнувши свіжого повітря на повні груди відчуваєш як появляється натхнення і сили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЩО ПОДАРУВАТИ РИБАКУ?

Щоб зловити достойну рибину рибаку приходиться добре підготуватись до того як йти на рибалку і попрацювати під час риболовлі. Відчуття, які отримує рибак під час риболовлі – коли риба на гачку і ти прикладаєш максимум зусиль щоб її витягнути, не зрівняється ні з чим. Це свято прийшлося до душі не тільки рибакам аматорам чи початківцям, які тільки пробують свої сили але й професіоналам, які вправно користуються вудкою і подекуди вражають своєю майстерністю.

Кожного року в Україні у другу неділю липня риболови любителі і звісно ж професіонали відзначають свято День рибалки. «День рибалки» був затверджений Указом Президента України від 22 червня 1995 року. У 2019 році це свято припадає на 14 липня. Це чудова нагода організовувати зустрічі рибаків на професійному рівні і не тільки, проводити активно час, спілкуватися, обмінюватися досвідом.

«Ні хвоста, ні луски» Вам любі рибалки!!!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *