Смачна суміш 3-х інгредієнтів, що очистить кишечник, допоможе схуднути, оновить кров і позбавить холестерину!

Отримана суміш дивовижна, наслідками її вживання будуть також активізація кровообігу, позбавлення запорів, зниження рівня холестерину в організмі і зменшення ризику утворення тромбів!

Для цього потрібні всього три інгредієнти.

І, крім регуляції функцій кишечника, отримана суміш допоможе схуднути, при цьому не потрібно докладати ніяких особливих зусиль.

Однак, говорячи про схуднення, мусимо уточнити. Тільки один рецепт не буде творити чудеса. Марно вживати цей природний детоксифікатор, якщо ви будете вживати їжу, що містить багато масла, жиру, цукру. Не існує жодного диво рецепту для втрати зайвої ваги!

Для того, щоб працювала будь-яка формула схуднення необхідне помірне, збалансоване харчування, а також вживання продуктів, здатних прискорити обмін речовин.

Місія цього рецепту – оновити організм, очистити кишечник і активізувати обмін речовин.

Яким чином це досягається? Шляхом насичення організму волокнами, які приведуть до більшої здатності швидше усувати токсини.

Переходимо до інгредієнтів, які так чи інакше дуже корисні для здоров’я організму. Як ми вже згадували, їх всього три.

Чорнослив, лимон, чіа

Слива

Багата волокнами. А це значно полегшує травлення, сприяє функціонуванню кишечника і регулює холестерин. Вона омолоджує клітини організму, адже містить антоцианін (це речовина з антиоксидантною дією, яке активізує процес усунення вільних радикалів). Крім сказаного, вживання слив активізує кровообіг сприяє значному зниженню рівня холестерину.

Лимон

Підлуджує організм, тобто він «налаштовує» кров на усунення жирів і токсинів з організму. Лимон стимулює нормальне функціонування всіх органів травного тракту.

Насіння чіа

Зовнішній шар насіння чіа багатий розчинними волокнами і слизовою оболонкою. Нерозчинні волокна видаляють токсини з стін товстої кишки. Чіа також сприяє скороченню запасів холестерину. Крім того, насіння прискорює обмін речовин і воно багате вітаміном С.

Сам же рецепт дуже простий.

Ввечері залишите 1 чайну ложку насіння чіа і 3 ложечки чорносливу в 1 склянці (200 мл) води в холодильнику.

Ранком з’їжте сливи зі шклянки. Додайте до рідини, що залишилась, 1 столову ложку свіжовичавленого лимонного соку, перемішайте і випийте невеликими ковтками, так як це стимулює процес травлення. Все.

Будьте красиві і здорові!

УВАГА! ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ БУДЬ-ЯКОГО ПРЕПАРАТУ, ЗАСОБУ АБО МЕТОДУ ЛІКУВАННЯ, ОБОВ’ЯЗКОВО ПРОВЕДІТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ВАШИМ ЛІКАРЕМ !

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *