Фарбування волосся з технологією INOA

Ще в давні часи дівчата фарбували волосся і хотіли змінювати їх відтінок. Еволюція цього процесу була дуже тривалою, це стосувалося і боротьби з сивиною. Почалося все з застосування хни в Єгипті, фарбували нею і нігті і волосся. Цей процес був дуже довгим і вимагав море зусиль, тому що вплив на волосся був повільним. Звичайно, сучасна наука пізніше винайшла фарби на основі аміаку, тоді це було справжньою революцією, адже фарбування Inoa тоді ще і в помині не існувало. Барвники на основі хни є і зараз, давні знання не втрачені, але заради сяючого відтінку багато жінок навіть готові боротися з алергією на аміак і терпіти опіки шкіри.

Догляд за волоссям – це одне з найбільш морочливих занять в житті кожної жінки. Кожна намагається виглядати неперевершеною, і це часом коштує великих зусиль. Багато жінок робить це вдома, в тому числі і фарбування волосся. Напевно, вже звичною стала красива реклама дешевих фарб, які часто застосовуються на основі аміаку. Фарбування волосся часто буває нерівномірним, або зовсім не таким, яким його хочуть бачити жінки – некомфортне відчуття на шкірі голови, нестійкість кольору, погіршення стану волосся, і багато іншого. Особливо бувають сумними результати в боротьбі з сивиною – після звичайного фарбування сивину не видно дуже нетривалий час. Часто більше витрат йде на відновлення волосся після фарбування, ніж на саме фарбування. Але це ж абсурдно, особливо, якщо порівняти з цим процесом фарбування Inoa. Здоров’я волосся «не залізне», адже хочеться зберегти його, а не використовувати як випробувальний полігон для фарб різних фірм.

Багато хто віддає перевагу спеціальним салонам або особистим майстрам. Там не завжди використовуються професійні фарби, і на виході теж не завжди виходить бажаний ефект. І мало хто знає, що таке фарбування волосся Inoa і в чому переваги цієї новітньої технології – про таке мало хто навіть чув. Тому що якщо ти хочеш зберегти своє волосся і додати йому божественний і сяючий вигляд, краще підшукати професійний салон, в якому метою майстра є змінити зовнішній вигляд і не нашкодити волоссю. Так, фарбуванням Inoa в салоні можна змінювати свій вигляд хоч кожен місяць, не побоюючись небезпечних наслідків – інноваційним технологіям можна довіряти.

Inoa – скорочена назва, яка походить від Inoa Loreal Professionnel Innovation No Аммопіа, нової фарби для волосся Лореаль (L’oreal Professionnel). Вона не містить ні крапельки аміаку, метод заснований на спеціальній технології ODS (Oil Delivery System) – це доставка барвника за допомогою олії. Саме фарбування Inoa дозволяє дуже ефективно змінювати колір волосся, зберігати захисний шар і при цьому зміцнювати волосся. Волосся залишається в чудовому стані, як і до фарбування – м’яким і шовковистим. Крім того, відсутність аміаку робить фарбування волосся Inoa нешкідливим для шкіри голови, що дуже важливо для кожної дівчини. Ця технологія дуже комфортна, це відчує кожна жінка, яка скористається цією послугою. Вона однозначно коштує своїх грошей.

Головних переваг фарбування волосся Inoa кілька:

– ефективність, можливість отримати особливий тон з першого фарбування;
– зафарбовування сивини на 100%;
– лікувальна дія на волосся;
– з допомогою фарбування Inoa ви повернете гладкість, шовковистість і об’єм слабкому волоссю;
– надійний захист волосся від вологи і ультрафіолетового випромінювання.

Все це стало можливим завдяки дії системи ODS. Вона доставляє барвник на все волосся, тому що масло проникає всередину тканини волосся і зміцнює його. Також слід віддати належне за захист волосся активними елементами – це запобігає втраті кольору і пошкодження волосся в процесі зміни кольору.

Спробувавши один раз, від таких результатів фарбування буде важко відмовитися. Проте не переживайте, фарбування Inoa в салоні не здасться дорогою і недоступною послугою. Блискучі шовковисті кучері підкорять не одного чоловіка, і волосся після салону стане справжньою гордістю перед подругами.

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *