Термолак для нігтів

Прогрес не стоїть на місці, і навіть в такій справі як манікюр час відчасу з’являються новинки та інноваційні рішення. Термолак для нігтів, що це? Розберемося…

Модниці знають, що підтримувати красу досить складно: потрібно постійно стежити за своїм зовнішнім виглядом. Особливо за манікюром. Адже наші руки постійно в русі, а отже потрібно і для рук робити маски і елементарні ванночки для рук.

Час від часу ми стираємо лак, наносимо другий, приміряємо на свої нігті нові малюнки і т.д. Все тому, що колір приїдається, не пасує до події чи одягу, або банально набридло дивитися на нього кілька разів за день, і так протягом усього тижня, якщо не довше. Як дівчатам досягти більше різноманітності в своєму образі?

Термолак для нігтів якраз виконує таку роль. На перший погляд – це звичайний лак, що так само просто наноситься, як будь-який інший. Але, його родзинкою є цікаве покриття, що виходить і справді цікаве: кольори, які змінюються самі собою залежно від вашого темпу життя. Термолак відмінно підійде якщо у вас манікюр на коротких нігтях.

Свою назву він отримав саме через дружбу з температурою. Термолак миттєво реагує на будь-яку зміну температури. Зігрілися ваші руки в кишенях або охололи під струменем води – відразу відбувається перетворення. Зазвичай гра кольорів починається з кінчиків: коли стає тепло, колір плавно змінюється у напрямку до основи нігтя. І навпаки, коли повертається холод, відтінок знову стає колишнім.

Сучасна промисловість зазвичай випускає двоколірні термолаки, відтінки яких красиво поєднуються і не сильно контрастують між собою: салатовий і болотний, рожевий і бузковий, сірий і чорний, коричневий і рудий, синій і блакитний. Але зустрічаються й більш сміливі дуети, жовтого і зеленого, білого і червоного. Ціна подібної новинки відносно невелика – коливається від 35 до 170 гривень, залежно від якості марки.

Такий лак запросто внесе в ваш образ свіжість і оригінальність. Якщо не хочете мучити свої нігті рідиною для зняття лаку і кілька разів на добу міняти колір манікюру, вибирайте термолак. Це вірне рішення для дівчат, які не звикли витрачати багато часу на догляд за ручками, але люблять залишатися неповторними.

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *