Вечірні образи

Кінець року – це гарний час, щоб перевірити Sexy Party вбрання. Ми порекомендуємо кілька найбільш ефектних образів!

Золотий глем

Весь образ складається з двох елементів абсолютних хітів в цьому сезоні: золотої сукні та широкого шкіряного поясу, що підкреслює талію. Вам не потрібно ніяких добавок – ці дві речі складають один цілий ансамбль. Великий плюс: дуже легко стилізувати такий костюм. Роль сукні може виконати золота спідниця великого розміру, підтягнута до пахв. Макіяж повинен доповнювати образ, а не конкурувати з ним. Природно, він повинен виконати в золотих тонах!

Чорна кішка

Це класичний стиль Коко Шанель в сучасній версії. Кращий варіант – взяти традиційне маленьке чорне плаття. Якщо вам потрібно купити вечірнє плаття, то подивіться спеціалізовані магазини в Інтернеті – там Ви напевно знайдете підходящу модель. На крайній випадок можна у свого чоловіка позичити піджак та сорочку. Макіяж також повинен бути класичним. Темні, демонічні очі поєднуйте з червоними губами. Ця смілива пропозиція поєднує в собі два найбільш сексуальних елементи в макіяжі: яскраві очі і яскравий рот. Здавалося б, це проти правил мистецтва. І все ж Ви будете позі конкуренцією, якщо оберете елегантний смокі-айс і знайдете підходящий червоний відтінок для губ.

Вамп у фіолетовому кольорі

Елегантність, поєднана .. з лютістю. Чуттєвий атлас, декольте з воланами, довгі рукавички до ліктів, стрічка на шиї замість намиста – все це дуже схоже на сексуальну нижню білизну. Якщо Ви не хочете виглядати занадто фривольно, надягніть лосини або модні легінси глибоко-фіолетового кольору. Макіяж, звичайно ж, теж повинен посилатися на цей колір та мати фіолетові відтінки. Це може бути класичний макіяж смокі-айс, але інтенсивно фіолетової версії.

До кожного з образів можна додати щось незвичне, наприклад виготовити аксесуар з тканини кружево ціна на яку не така й вже дорога, а працювати і придумати романтичний образ допоможе запросто.

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *