Жінка на роботі. Вибираємо діловий стиль

Як повинна виглядати жінка в робочій обстановці, які диктує правила дрес-код? Діловий стиль одягу – це витриманий, консервативний стиль. Давайте спробуємо розібратися, чи дійсно дрес-код змушує нас бути безликими і одягатися в чорні костюми?

Робота в офісі це в першу чергу робота, і нічого не повинно відволікати від неї. Жодних кричуще відкритих нарядів, всі костюми повинні бути стриманими і стильними. Ви не помилилися, ваш одяг повинен бути стильним і модним. Як же домогтися цього і при цьому зберегти жіночність? Ідеальним вважається класичний костюм – піджак і спідниця. Не часто допускаються інші варіанти. До речі, якщо ви думаєте, що єдиний можливий колір костюма це чорний – глибоко помиляєтесь.

В вашому бізнесі використовуються смс-розсилання? можете скористатися сайтом за посиланням, якщо вам потрібен смс шлюз для стабільної роботи при розсиланні сповіщень вашим клієнтам чи колегам.

Насправді пальців на руках не вистачить, щоб перерахувати всі можливі кольори костюма, допустимі за дрес-кодом. Костюм, може бути, синім, коричневим, сірим, вишневим, бордо, кольору слонової кістки, і це далеко не повний список допустимих кольорів. Колір блузки дає ще більше простору для вашої фантазії, класичною вважається блузка білого кольору.

Однак ви можете дозволити собі блузку практично будь-якого кольору (але не кричущого), постарайтеся уникати візерунків і малюнків на блузках. Правильно підібрана блузка додасть вашому образу жіночності та вишуканості. Правила ділового стилю вимагають наявність колготок в будь-який час року. За будь-якої погоди, навіть якщо за вікном +40 панчохи або колготки тілесного кольору повинні мати місце обов’язково.

Підбираючи взуття, дотримуйтеся тих же правил, що і при виборі костюма, взуття не повинно бути яскравих кольорів і не повинно відволікати увагу від роботи. Подбайте про зручне взуття, бажано щоб каблук був невисоким. Офісний одяг повиннен бути зручним і красивим. Підкреслити і освіжити вигляд ділової жінки допоможуть аксесуари.

Завершити ваш діловий образ допоможуть правильно підібрані окуляри. Класичні годинники так само будуть доречні в діловій обстановці.

Підбираючи костюм для роботи, думайте в першу чергу про те, щоб зберегти відповідність оточенню, в якому ви перебуватимете. Ваш діловий образ це ваша візитна картка. Зовнішній вигляд повинен говорити про те, що ви успішні і ваша кар’єра йде вгору. Ділова і успішна жінка має завжди виглядати стильно.

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *