Як мити душеву кабіну?

Сучасний світ пропонує безліч речей, що полегшує на побут і роблять його все більш комфортним. Однією з таких зручностей для багатьох людей стала душова кабіна. Але справа в тому, що душову кабіну періодично необхідно мити, а ось як це робити?

З часом в душовій кабіні з’являється специфічний наліт і навіть іржа, а складається душова кабіна з різних матеріалів, для яких потрібні окремі миючі засоби.

Для миття душової кабіни вам можуть знадобитися:

  • М’яка ганчірочка з мікрофібри. Ця ганчірочка необхідна для того, щоб кожен день витирати всю поверхню душової кабіни після її використання.
  • Гумовий або поліуретановий скребок, який добре справляється з вапняним нальотом, зубною пастою і іржею.
  • Пароочисник.
  • Звичайна губка.

Для того щоб душова кабіна радувала вас довгий час, мити її необхідно якомога частіше. Загалом потрібно використовувати три види миття душової кабіни:

1. Щоденне (поточне) прибирання душової кабіни полягає в тому, щоб після кожного використання душу обполіскувати кабіну спочатку гарячою водою, потім холодною, а наостанок гарненько осушити всі її поверхні м’якою ганчіркою.

2. Основний вид прибирання необхідний мінімум раз на місяць, якщо тільки в інструкції до душової кабіни не вказано менший термін. Під час основного прибирання душова кабіна миється вже з використанням спеціальних засобів для чищення, після чого її як зазвичай споліскують і протирають насухо.

3. Якщо ваша душова кабіна дуже забруднилася або не використовувалася тривалий час, то їй вже потрібно інтенсивне прибирання, яке передбачає використання вже сильнодіючих речовин.

Засоби для миття душової кабіни

Найпопулярнішими в цьому випадку є спеціальні розпилювачі, якими можна швидко помити кабіну, тільки нанісши засіб на поверхні, а потім стерши їх ганчірочкою. Але можна і не псувати своє здоров’я розпиленням в замкнутому просторі душової кабіни різних препаратів, а наносити засіб відразу на ганчірочку, ще не заходячи в кабіну. Після того, як вимиєте кабіну цієї ганчірочкою, засіб можна відразу змити губкою або скребком. Якщо душова кабіна сильно забруднилася, то не поспішайте змивати засіб для чищення, даючи йому можливість зробити свою роботу краще.

Сильно забруднені ділянки поверхні можна вимити за допомогою сильнодіючих засобів, які бувають у вигляді крему і пасти. Мити кабіну цими засобами треба, суворо дотримуючись інструкції.

Після того, як ви проведете прибирання в душовій кабіні, вкрай важливо переконатися в тому, що засоби для чищення повністю змиті з її поверхні, інакше під час використання душу можна надихатися отруйними парами.

Звичайно, використання спеціальних препаратів скорочує час прибирання, але, піклуючись про здоров’я, можна спробувати користуватися народними методами миття душових кабін. В цьому випадку необхідно просто розвести в теплій воді лимонну кислоту або оцет, які легко справляються з вапняним нальотом. Піддон душової кабіни добре очищається зубною пастою.

Ще одне зауваження: не можна мити душову кабіну засобами, що містять в своєму складі формальдегід, мурашину кислоту, органічні розчинники або абразивні частинки.

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *