Шість порад, що допоможуть відновити форму

З жахом очікуєте купального сезону? Сонце світить все яскравіше, вода все тепліша – а це означає, що вам більше не вдасться ховатися під товстим одягом. До відпустки залишилося зовсім небагато – час почати діяти! Спроби змінити все в останню хвилину часто пов’язані з великими жертвами і призводять до нікчемних перемог. Але якщо почати прямо зараз, можна встигнути позбутися зайвих «накопичень».

Якщо Ви маєте можливість купити міні батут для фітнесу, це дуже спростить вхід в режим тренувань, і принесе багато користі в майбутньому, оскільки за його допомогою можна отримати помірне фізичне навантаження на всі м’язи в організмі без винятку – ідеальний інструмент для підтримування форми.

«Літо і бажання носити короткі сарафани змушують людей використовувати будь-які засоби, щоб стати стрункішими, – стверджує Саманта Клейтон (Samantha Clayton), директор з розвитку фітнесу в компанії Herbalife. – Однак спроба скинути більше кілограма за тиждень може бути небезпечною ».

Комплексний підхід, що включає дієту і фізичні вправи, – надійний спосіб домогтися результатів. Але якщо ви довго не займалися спортом, відновлювати тренування необхідно поступово. «Ставлячи надто високий темп в заняттях фітнесом, ви навряд чи зможете витримати його», – вважає Клейтон.

Те ж саме відноситься і до дієти. «Багато людей так поспішають знизити вагу, що скорочують калорії занадто швидко», – зазначає магістр наук і дипломований дієтолог Сьюзен Бауерман (Susan Bowerman). «Крім того, вони не в змозі виконати свої наміри, – додає вона.- Їм просто не вистачає сил, щоб витримати звичайний добовий ритм, не кажучи вже про енергійні тренування».

Обидва експерти згодні з тим, що строго контролюючи отримані і витрачені калорії, більшість людей зможуть втрачати до півкілограма на тиждень. Вони пропонують шість корисних порад, які допоможуть вам знайти ідеальну форму.

Почніть прямо зараз

Просто мріяти мати ідеальне тіло не наблизить вас до мети. Тому дійте прямо сьогодні! Якщо з моменту останнього тренування минув певний час, то краще за все почати з простої ходьби або їзди на велосипеді.

Складіть план дій

Спочатку приступайте до найпростішого. Наприклад, починайте день зі здорової, багатою білком їжі, яка позбавить вас від голоду до самого обіду. З’їжте трохи сиру або йогурту з фруктами, підійде також білковий коктейль з молоком, сухий білок і свіжі фрукти або омлет з яєчних білків.

Зберігайте комфортний і стабільний темп

Різке збільшення фізичного навантаження часто призводить до зворотнього результату. Якщо ви задаєте занадто стрімкий темп з високим навантаженням, ваші плани може зірвати біль в м’язах або навіть травма. Півгодини фізичних вправ в день – цілком достатньо для початку.

Не стійте на місці

Щоб ваше тіло змінилося, необхідно змінювати навантаження відповідно до зростаючої фізичної активності. У міру того як ваш організм приходить в норму і звикає до тренувань, можна збільшувати їх інтенсивність або тривалість, стимулюючи себе до вдосконалення.

Намагайтеся не вставати на ваги занадто часто

Вага може коливатися, тому щоденне зважування – не найкращий показник прогресу. Замість того щоб постійно думати про втрату грамів, стежте за іншими своїми досягненнями – наскільки легше вам стало піднімати більшу вагу, чи покращився ваш раціон, чи зменшилася талія.

Ведіть щоденник для збереження мотивації

Контроль над тим, що ви їсте, і кількістю виконаних вправ – один з ключових компонентів успішної втрати ваги. Робіть записи щодня. Детально описуйте все, що відбувається і не забувайте хвалити себе в разі успіху. Але не коріть себе, якщо успіхів немає. Ще не вечір!

«На жаль, швидко нічого не робиться, – стверджує Саманта Клейтон. – Ви не зможете за шість тижнів отримати ідеальний прес. Але хіба не здорово скинути кілька кілограмів і стати стрункішою? »

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *