Квітник для лінивих: що можна виростити на дачі?

Сонячне місце, багатий поживними речовинами грунт – це єдині умови для квіткового килима, який буде радувати око до перших заморозків.

Тож, які квіти можна вирощувати на дачі?

Рекомендуємо – однорічки. За допомогою яскраво квітучих, невибагливих однорічних рослин створити неповторну клумбу зможе навіть самий недосвідчений дачник. Якщо використовувати розсаду, вже через день порожнечу вашого саду прикрасить щільний квітковий килим. Неймовірне багатство кольорів і відтінків однорічок дозволяє створювати різні колірні композиції, дизайн вашої клумби з року в рік не буде повторюватися.

Однорічки швидко ростуть, багато з них легко приживаються в період цвітіння, що дає можливість оновлювати клумбу навіть протягом одного сезону.

Які квіти приживуться на дачній ділянці?

Айстри Дракон (Callistephus chinensis): висота – 70 см; приголомшливі по красі великі, розміром з блюдце, квіти; кольори – слонової кістки, пурпурно-неоновий, яскраво-червоний.

Чорнобривці прямостоячі (Tagetes erecta): висота – 60-90 см; жовті, помаранчеві та коричневі квіти; підходять для зрізання; відстань між рослинами – 40-50 см; цвіте з червня до заморозків.

Бегонія (Begonia semperflorens): висота – 20-30 см; квітки рожеві, білі або червоні; листя м’ясисті, зелені або пофарбовані в пурпурні тони; відстань між рослинами – 15-20 см; цвіте з червня по вересень.

Годеція крупноквіткова (Godetia grandiflora): висота – 25-40 см; квітки червоні, рожеві, білі; цвіте з червня по жовтень.

Іберіс зонтичний (Iberis umbalata): висота – 20-40 см; квіти червоні, фіолетові, рожеві; цвіте з червня по серпень.

Календула лікарська (Calendula officinalis): висота – 20-30 см; жовті та помаранчеві квіти, цвіте з червня по жовтень.

Мак каліфорнійський (Eschscholtzia californica): висота – 25-40 см; квітки червоні, жовті; цвіте з червня по жовтень.

Портуляк крупноквітковий (Portulaca grandiflora): висота – 20 см; квіти від червоних до жовтих; цвіте з червня по серпень.

Сальвія яскраво-червона (Salvia splendens): висота – 20-30 см; квітки червоні, фіолетові; відстань між рослинами – 20-30 см; цвіте з травня по вересень.

Хризантема болотна (Chrysanthemum paludosum): висота – 20-25 см; квіти білі; цвіте з травня по жовтень.

Целозія гребінчаста (Celosia cristata): висота – 30 см; квіти від червоних до жовтих; цвіте з червня по вересень.

Ціннія витончена (Zinnia elegans): висота – 40-60 см; квітки махрові, червоного, помаранчевого, жовтого, рожевого або білого відтінку; відстань між рослинами – 25 см; цвіте з червня по жовтень.

Деякі багаторічні рослини культивують також як однорічники, вони ростуть тільки протягом одного вегетаційного періоду, оскільки вони не можуть зимувати в наших широтах у відкритому грунті.

Вербена жорстка (Verbena rigida): висота – 25-30 см; квітки фіолетові; цвіте з червня по жовтень.

Левиний зів (Antirrbinum majus): висота – 10-35 см; багатобарвний; цвіте з травня по жовтень.

Настурція велика (Tropaeolum majus): висота – 25-30 см; Стеляна рослина з яскраво-жовтими, помаранчевими або червоними квітами; цвіте з травня по жовтень.

Крім квітів на дачі, що милують око, добре б посадити і щось що можна використати з користю. Наприклад кущі ягід, такі як смородина, агрус, позички. Це зовсім не складно, і догляду потребує зовсім не багато. А от результат, і головне – користь, на осінь перевершать всі Ваші сподівання. Переходьте по посиланню https://sadim.com.ua/catalog/sazhentsy-smorodiny – тут Вам допоможуть і з розсадою, і з консультацією.

Two comments

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *