10 речей, що реально допомагають заощаджувати суттєві гроші

На покупку цих речей ви витратите буквально кілька гривень, а збережуть вони вам тисячі.

1. Нейлонова сумка для покупок

Сумка

Пластикові пакети в супермаркетах коштують начебто і не дорого, але за рік набігає пристойна сума. Абсолютно безглузда трата грошей, яка до того ж негативно впливає на екологію.

Міцна нейлонова сумка позбавить вас від необхідності використовувати пакети. У складеному стані вона перетворюється в мініатюрну забавну мордочку тварини, якій завжди знайдеться місце в рюкзаку, портфелі або дамській сумці.

Купити за 30грн.

2. Портативна електронна вага

Вага

Найдешевші і при цьому корисні (натуральні) продукти продаються на ринках. Однак у деяких продавців, на жаль, ваги бувають неправильно відрегульовані. Власна кишенькова електронна вага допоможе вам швидко виправити помилку і не переплачувати за недостачу.

Купити за 186грн.

3. Світлодіодна лампочка з датчиком руху

лампочка

Розумна лампочка, яка світить тільки тоді, коли це дійсно необхідно. Може реагувати на рух або на звук, включаються тільки при відсутності інших джерел світла.

Купити за 75грн.

4. Аератор

Аератор

Спеціальна насадка на кран, яка насичує струмінь води повітрям. В результаті її витрата знижується практично в два рази при незмінному напорі. Ефект ви помітите вже через місяць, коли побачите значно зменшену суму плати за воду.

Купити за 25грн.

5. Акумулятори

Акумулятори

Пульти, ліхтарики, радіоприймачі, дитячі іграшки – всі ці та багато інших гаджетів працюють від батарейок. Хороші елементи живлення коштують чимало, тому набагато вигідніше один раз купити акумулятори потрібного розміру і просто періодично їх заряджати.

Купити за 174грн. ( комплект 4шт.)

6. Розумна розетка

Розетка

Ця розетка обладнана вбудованим програмованим таймером, який може управляти підключеними пристроями за розкладом. Налаштуйте графік відключення електронних гаджетів і побутових приладів для економії електроенергії.

Купити за 238грн.

7. Світлодіодні ретро-лампи

ретро лампочки

Світлодіодними енергозберігаючими лампочками сьогодні вже нікого не здивуєш. З точки зору економії рівних їм немає, проте зовнішній вигляд підходить далеко не для всякого інтер’єру. Тому ми знайшли для вас теплий ламповий варіант світлодіодних світильників, які відмінно підійдуть для створення романтичної обстановки.

Купити за 22грн.

8. Вакуумний пакувальник

Вакуумний упаковщик

Найдешевше купувати продукти на ринках, в оптових магазинах і на розпродажах. Однак потім неминуче постає питання їх збереження. Вирішити його можна за допомогою вакуумної упаковки, яка забезпечує значне збільшення терміну свіжості продуктів харчування завдяки створенню безповітряного середовища.

Купити за 327грн.

9. Вуличний світильник на сонячній батареї

Вуличний світильник

Економний світильник на сонячній батареї, який взагалі не споживає електричної енергії. Ідеальний пристрій для присадибних ділянок, автомобільних стоянок, прибудинкової території та інших місць, яким потрібно нічне освітлення.

Купити за 136грн.

10. Скарбничка

Скарбничка
Ще один дієвий спосіб економії – стара добра скарбничка. Згодовуйте їй весь дріб’язок, який валяється по кишенях, і через деякий час у вас з’явиться цілком гідна сума. Залишиться тільки згадати цифровий код для її вилучення.

Купити за 102грн.

І на останок, не забувайте про сервіс який допоможе зекономити на покупках в інтернеті – moneta.ua. Даний сервіс повертає частину грошей за покупки в Розетці, Аліекспрессі, Букінгу, Ансвері, Ельдорадо і ще 227 магазинах і сервісах.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *