Купуємо одяг в інтернет-магазинах

Мабуть, основне питання, яке хвилює недосвідчених у питаннях купівлі в інтернеті звучить приблизно так: «А це безпечно?» Ті, хто вже звик до таких благ цивілізації дивуються, бо придбання речей на звичайному ринку також не можна вважати абсолютно безпечним. Ніхто не застрахований від неприємностей, як в реальному, так і у віртуальному магазині. Переваги он-лайн покупок очевидні, будь то продаж халатів, ділових костюмів або нижньої білизни. В Україні діє понад 10 000 Інтернет-магазинів, а кількість їх клієнтів перевищила 5 млн. українців.

Покупка одягу в Інтернеті

Для жінок Інтернет-магазини – це незліченна кількість виробників, брендів, тканин, фасонів, моделей і кольорів. Такого розмаїття не знайти навіть в самому великому гіпермаркеті. Звичайно, речі не можна помацати, але зате можна заощадити і купити річ, якої немає ні в однієї подруги або суперниці.

Особливу вигоду закіпів в інтернеті знаходять чоловіки, яким, в такому випадку, не доведеться бігати по магазинах, блукати в нескінченних рядах прилавків і ловити на собі погляди продавців. Не доведеться витрачати дорогоцінний час і сили на дорогу туди і назад. Купити шкарпетки, плавки, майки та інші особисті предмети гардеробу можна без всякого збентеження або незручності. А любителі екстравагантності можуть знайти оригінальні і навіть ексклюзивні моделі чоловічого одягу.

Інтернет магазини одягу втілюють в собі всі переваги он-лайн покупок: низькі ціни, сезонні розпродажі і системи накопичувальних знижок, актуальні колекції від світових та вітчизняних брендів, оперативна доставка, зручні способи оплати.

Таким чином, Інтернет – саме відповідне рішення, якщо Вам потрібен брендовий одяг за доступними цінами. Певна обережність допоможе уникнути неприємностей, пов’язаних з купівлею одягу через Інтернет.

Правила вдалих Інтернет-покупок:

  • надійність магазину (думка знайомих або інших покупців; наявність у магазину адреси та міського телефону);
  • уважне оформлення замовлення (адреса і спосіб доставки, сума покупки, одержувач – все це повинно бути вірно зазначено);
  • якщо магазин не знайомий, то бажана можливість оплати накладним платежем, тобто при отриманні замовлення;
  • правильний вибір розміру (допоможуть таблиці розмірів, консультація менеджера, відгуки покупців);
  • не лінуйтеся зв’язатися з менеджером і уточнити всі сумнівні або просто цікаві моменти!

Особливу увагу при виборі магазину варто приділити саме його надійності. Навіть поглянувши на сайт, його оформлення і представлені дані, можна багато чого дізнатися про сам магазин. Наприклад, вичерпна інформація про товар, актуальні ціни, додаткова інформація, відгуки інших покупців, розмірні таблиці і т.д. неодмінно присутні на сайті хороших магазинів. Не зайвими будуть новини, корисні статті по темі (як підібрати розмір, як вибрати колір або модель тощо).

Дуже важливо пам’ятати, що Ви – споживач, і Ваші права закріплені Законом про захист прав споживачів. Порядні магазини неодмінно дотримуються Закону, надаючи право повернення або обміну речей. Крім того, багато он-лайн магазинів можуть доставляти річ відразу в двох розмірах на вибір. Для жителів міста, де знаходиться даний Інтернет-магазин, найчастіше надаються послуги шоу-рум: досить під’їхати за вказаною адресою і приміряти речі (звичайно, за попередньою домовленістю).

Вдалих Вам покупок!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *