Як чоловік сприймає жінку?

Коли в родині народжується хлопчик, він з перших днів бере в приклад свого майбутнього життя, життя своїх мами і тата. Тут відразу стає ясно, що жінку, свою майбутню дружину, він буде шукати схожу на свою матір. Але це зовсім не означає, що ця жінка повинна бути схожа зовні, або характером. Чоловік лише шукатиме щось тепле, почуття турботи, захищеності і комфортності. І це дійсно його сприйняття. Хоча різниця між своєю коханкою і матір’ю велика.

Але головна жінка в його житті завжди була одна, тому він і переносить всі її функції на інших жінок. Його обраниця в загалі то і не проти! Їй навіть, можливо, буде подобатися, що головні рішення буде приймати вона. Але рано чи пізно будь-якій жінці захочеться бачити з собою чоловіка, який сам буде приймати рішення, робити вчинки без зайвих вказівок і проявляти силу як фізично, так і емоційно.

А в той час їхні стосунки будуть набирати більших обертів, сутички, непорозуміння будуть зростати і в підсумку все це призведе до найпоширенішої фрази «характерами не зійшлися»!

Найстрашніше в цьому у всьому, що подальші відносини будуть з таким же результатом. Але чоловік, все ж буде намагатися знайти материнські якості в наступній обраниці, яка готова буде ще й коханкою стати.

Можливо висновок буде не зовсім коректним, але чоловік повинен розуміти, що мати – це мати, а його жінка – це зовсім інше.

Що ж стосується жіночого сприйняття чоловіків? Тут теж все непросто, тому що бути головною і бути «ніжною квіточкою» – важке протиріччя.

Якщо порівняти, то жінка не бере в приклад свого чоловіка батька. А якщо і є такі, то їх небагато і все не так глобально, як у чоловіка в голові.

Швидше жінка буде переймати своє становище і поведінку по відношенню до чоловіка, дивлячись на свою матір. Якщо та в стабільних, поважних відносинах зі своїм чоловіком, значить і дочка буде до такого прагнути і навпаки.

Проблема жінок в стосунках з чоловіками більше проявляється в тому, що вона хоче ним маніпулювати, панувати. Вона вимагає, щоб все було так, як вона хоче. Навіть сенсу немає говорити, що так робити не можна. Але це проблема майже всіх жінок. Одиниці віддають перевагу тому, щоб чоловік дійсно був головним в будинку.

Ось так і виходить, що господарем в сім’ї є жінка. Чоловік шукає в ній мати, а вона командує складом. Якщо двох це влаштовує, значить так і повинно бути. Якщо немає, варто докласти зусиль, щоб знайти компроміс для більш щасливого спільного життя.

Ищете подарок для мужчины? Отличным выбором станет портмоне мужское кожаное для денег купить недорого. Такой вариант подойдет каждому и практиче по любому поводу.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *