Правильно вибираємо джинси

Джинси не завжди були доступними у продажу, адже з’явилися вони тільки в 1873 році і були призначені для фермерів. Створив їх Лівай Стросс, підприємець з Баварії, який потім емігрував до США, змінивши своє ім’я на Levi.

Його компанія перейшла у спадок племінникам і по цей день вважається дуже відомим брендом по всьому світу.

Джинси є популярною річчю через свою універсальність, так як вони відмінно підходять як до спортивного, так і до класичного образу. Але щоб штани виглядали добре, потрібно знати, що важливу роль відіграє не тільки фасон і розмір джинсів, але і кишені.

Як правильно вибрати джинси

Якщо кишені розташовуються ближче до стегон, вони будуть візуально зменшувати сідниці. Якщо ж ці елементи зосереджені ближче до середини, сідниці і стегна будуть здаватися ширшими. Щоб носити джинси без кишень, необхідно мати ідеальні форми.

Особливу увагу зверніть на розмір кишень, адже великі кишені здатні візуально зменшити форми, а маленькі – навпаки.

Щодо розміру, то важливо знати, що джинси розтягуються, тому краще купувати їх на розмір, або навіть на 2 менше. Правда, дивіться, щоб в них було зручно ходити.

Щоб зберегти розмір після прання, рекомендують купувати штани, до складу тканини яких входить еластан. Такий матеріал комфортний у використанні.

Перед походом у магазин вам потрібна подруга, яка би правдиво сказала, чи підходить вам ця річ чи ні. Також можете скористатися послугами консультантів, проте варто довіряти лише перевіреним.

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *