Як правильно вибрати телевізор?

Телевізор – це річ, яка є майже в кожному будинку. Багато з нас не уявляють свого життя без телевізора, а молодше покоління не пам’ятає такого часу, коли телевізори були зроблені на основі електронно-променової трубки, їх лампові модифікації чи чорно-білі, тим паче,  коли телевізорів взагалі не було.

І це дійсно так. Майже кожен хто приходить додому після робочого дня, бере пульт і лягає перед телевізором, таким чином відпочиваючи і приємно проводячи час. Але буває таке, що з якоїсь причини телевізор виходить з ладу і його неможливо полагодити. Таке зазвичай відбувається зі старими телевізорами. Тоді й настає час покупки нового. Що ж вибрати, який купити телевізор і на що дивитися?

Сьогодні ми дамо вам кілька порад, як вибрати телевізор, яким ви будете повністю задоволені.

Як ми знаємо, з кожним роком телевізорів у продажу стає все більше і більше. Є фірми, які вже на ринку багато років а є і такі, які з’явилися зовсім недавно.

Фірма виробник

Звертайте увагу більше на ту фірму, про яку ви щось вже знаєте, або яка вже зарекомендувала себе. Менше звертайте увагу на ту фірму про яку ви ніколи нічого не чули, навіть якщо продавець вам каже, що це найкрутіший телевізор по супер ціні. Звертайте увагу на якість. А якість, у великій мірі, залежить саме від фірми. Наприклад, вважаються хорошими телевізори Samsung, LG, Philips, Thomson, і це справді так, адже це відомі компанії, що вже багато років вважаються лідерами ринку, і вони просто не можуть собі позволити зіпсувати своє ім’я. Якщо Ви зупинили свій вибір на телевізорах Самсунг, то рекомендуємо Вам звернути увагу на ціни представлені в магазині тут – https://y.ua/led-tv/sumsung/. Це офіційний представник, що надає офіційну гарантію та пслягарантійне обслуговування, а також додаткові опції, та приємні умови.

Характеристики

Перед тим як купувати телевізор, подумайте над тим які функції вам потрібні, а які ні. Наприклад, сьогодні дуже популярні телевізори з вбудованою функцією Smart TV, коли ви крім того, що можете дивитися телевізор, будете мати доступ до інтернету, зможете дивитися різні відеоролики на YouTube, фільми он-лайн і т.д. Насправді функцій Smart TV немає меж. Але подумайте чи потрібно вам це, так як від цього безпосередньо залежить ціна телевізора.

Діагональ

Подумайте, який за великий вам потрібен телевізор. Це з легкістю можна визначити, за допомогою такої таблиці:

Таблиця для вибору діагоналі телевізора

Так ви будете добре бачити все що показують по телевізору не напружуючи свій зір.

Ось і всі не хитрі поради від нас. А на що Ви звертаєте увагу при купівлі телевізора? Поділіться, будь-ласка, в коментарях з нами і з нашими читачами.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *