Подарунок коханому: кілька ідей

Який подарунок піднести коханому з того чи іншого приводу, скажімо на день народження? – це питання хвилює жінок задовго до знаменного дня.

Погодьтеся, в епоху тотального дефіциту подарунок коханому було вибрати значно легше. Точніше і вибирати було не з чого. Дістала по великому блату французький одеколон або пристойну сорочку – ти щаслива, а улюблений задоволений. Але часи змінилися, сьогодні вибрати подарунок стало справою зовсім непростою. Недарма на тему подарунків написано сотні книг і статей і навіть з’явилася нова наука «Подаркологія», яка намагається допомогти у виборі подарунка винуватцям того чи іншого торжества. Але одна справа презент для подруги, родича, знайомого, товариша по службі і зовсім інше – подарунок для коханого чоловіка. Адже так хочеться, щоб ваш подарунок був самим, самим …

Отже, давайте подумаємо, що подарувати коханому чоловікові?

Ексклюзивний подарунок

Ексклюзивний подарунок – це подарунок, який виготовлений за спеціальним замовленням і існує в одному екземплярі. Наприклад, в художньому салоні можна замовити портрет коханої, коханого чи Вас обох, або картину, на якій буде зображено місце вашої першої зустрічі. Звичайно, картина – це дороге задоволення, але ж можна замовити і фотографію або комп’ютерний колаж. А можна попросити подругу, знайому або, що ще краще, самій зв’язати светр або теплий шарф коханому. Повірте, такий подарунок оцінить будь-який чоловік.

Заповітний подарунок

Це подарунок, про який давно мріє ваш улюблений. Можливо, йому подобається телефон, який на минулий день народження отримав у подарунок його приятель?

Колекційний подарунок

Якщо ваш чоловік колекціонер, вважайте, що вам крупно повезло. Поповніть його колекцію новим експонатом.

«Хоббітський» подарунок

Ваш улюблений затятий мисливець, рибалка або автолюбитель? В цьому випадку, питання з подарунком вирішується просто. Зайдіть в спеціалізований магазин і запитайте у продавця-консультанта, що сьогодні користуються найбільшим попитом у чоловіків.

Корисний подарунок

Припустимо, ваш улюблений обожнює пиво. Іноді, вам здається, що пиво він любить навіть більше ніж вас. Почніть боротьбу з його пристрастю. Досить чекати годинами улюбленого з пивного бару, подаруйте йому на день народження домашню міні пивоварню. Цим подарунком ви вб’єте двох зайців відразу. По-перше, цей подарунок, безумовно, сподобається вашому чоловікові. По-друге, він забуде про бари. До речі, міні-пивоварні стоять зовсім недорого. Цей подарунок на день народження коханому дозволить надалі заощадити ваш загальний сімейний бюджет.

Ваш коханий не п’є пиво, але весь свій вільний час проводить за комп’ютером? Він обідає виключно за клавіатурою? Боротися з цією «поганою звичкою» ви почнете, ставши його законною дружиною. А поки, подаруйте йому USB-пилосос з ліхтариком для клавіатури. Повірте, він оцінить вашу увагу і турботу.

Можливо Вашому не чоловіку не вистачає якогось, чоловічого аксесуару, скажімо гаманця, візитниці, ключниці, дорожньої або чоловічої сумки? За такими подарунками ми можемо запропонувати Вам звернутись до магазину https://modnotak.com.ua/category/muzhskie-sumki/ тут якраз є великий вибір перелічених товарів.

Символічний подарунок

Якщо у вас виникли фінансові проблеми, і ви не в змозі витратити велику суму на подарунок коханому, не варто занадто переживати. Подаруйте йому маленьку підкову на щастя або брелок для ключів. Головне, щоб у вашому подарунку був закладений певний сенс. Можна піднести підвіску з його знаком зодіаку або браслет, сплетений вами з шкіряних ремінців.

Який би подарунок коханому ви не вибрали, найголовніше, щоб він був від душі. Старе англійське прислів’я говорить: «Обраний з любов’ю подарунок завжди буде гідно оцінений!»

Мітки:

One comment

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *