Справжнє призначення жінки

Щоденні турботи і проблеми … Робота, навчання, сім’я, діти, друзі … Сучасна жінка – це співробітниця, дружина, мати, дочка, подруга … Вона вміло піднімається кар’єрними сходами, всі свої почуття вона замінила інтелектом, вона все може сама, вона – Особистість! І начебто все відмінно …начебто! Ми, жінки, вибороли гендерне рівноправ’я, але чого нам коштує залишатись на головних ролях в патріархальному світі, світі , де правлять чоловіки.

У чому ж насправді жіноче щастя і призначення? Бути сильною, самодостатньою і незалежною чи навчитись бути слабкою, довіряючи своєму чоловікові?

Кожна жінка від природи талановита, інтуїтивна, любляча і мудра. Вона як жбан із водою – наповнена тією жіночою енергією, що здатна, переливаючись, наповнювати всіх близьких та рідних і давати їм натхнення і силу. Роль жінки, з плином часів, не змінилась. Вона мати, берегиня сімейного вогнища, любляча та чуттєва. Тільки поряд з такою жінкою чоловік  відчуває потребу бути справжнім мужчиною.

Всі ми різні, та незалежно від того, який шлях самореалізації ми обрали, в інституті сім’ї ролі  чітко розподілені: чоловік – голова, той, хто заробляє, здобуває, кормить, захищає і представляє свою сім’ю в соціумі, жінка – мама, господиня і берегиня сімейних цінностей і традицій. Тільки в такій сім’ї будуть гармонійно зростати щасливі діти!

Оксана КУШИК,
практикуючий психолог

One comment

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *