Чому варто пити воду з лимоном?

Воду з лимоном люблять пити спортсмени і люди, які віддають перевагу освіжаючим напоям, однак, цей продукт дуже важливий і за медичними показниками. Яким?

1. Лимон запобігає окисленню організму

Всупереч тому, що Ви думали, що кислий смак лимона не свідчить про його окислювальні властивості, насправді, це ідеальний продукт від токсинів. Лимон допомагає нейтралізувати кислі продукти метаболізму. Неправильний кислотно-лужний баланс може бути причиною хронічної втоми, частого головного болю, апатії, нездужання. Окисленню сприяє надмірне споживання м’яса, птиці, картоплі і сиру.

2. Лимон допомагає травленню і детоксикації організму

Сполуки, присутні в лимоні (так звані терпени) стимулюють вироблення слини і травних ферментів, які, в свою чергу, полегшують травлення. Вода з лимоном благотворно впливає на печінку, збільшує вироблення жовчі. Ці процеси сприяють видаленню домішок з організму, а також поліпшенню кольору обличчя.

3. Лимон знижує кров’яний тиск

Це заслуга калію і флавоноїдів, що містяться в лимоні. Інші продукти, рекомендовані при гіпертензії – це журавлина, цибуля, часник, буряк.

4. Лимон знижує ризик виразки шлунку

У плодах цього цитрусу присутній активний бактерицидний пектин, терпени і ефірні масла. Бактерицидна дія лимонів не обмежується видаленням бактерії Helicobacter Pylori (бактерії, відповідальної за утворення виразок). Вони вбивають навіть бактерії малярії і черевного тифу.

5. Лимон знижує рівень холестерину, зміцнює кровоносні судини

Лимон є хорошим джерелом флавоноїдів (рослинних пігментів). Вони роблять благотворний вплив на серцево-судинну систему, підвищують еластичність кровоносних судин (рутин), уповільнюють розвиток атеросклерозу, знижують рівень «поганого» холестерину.

Тож, стакан лимонізованої води дозволить вам почуватися краще! Спробуйте!

Мітки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *