Лікування – ноги мають бути гарними на 100%

Багато жінок стикаються з такою проблемою, як варикозне розширення вен на ногах. Особливо це захворювання відоме тим, хто страждає зайвою вагою або ж на роботі багато часу проводить «на ногах», та ще й з дресс кодом високих підборів. Звичайно ж, лікування розширення вен на ногах потребує професіоналізму, тому краще всього при перших же симптомах звернутися до спеціального лікаря – флеболога. Якщо цього не зробити вчасно, захворювання може дати серйозні ускладнення. Взагалі, звичайно ж, сучасна медицина може запропонувати в основному два варіанти лікування варикозного розширення вен на ногах: це безопераційні, а також хірургічні методи.

Якщо говорити про хірургічні методи лікування такого захворювання, то вони відрізняються різноманітністю всіляких оперативних втручань, спектр яких останнім часом все більше і більше поповнюється новими методами. Як правило, основними принципами хірургічного лікування варикозного розширення вен можна назвати:

1. Збереження незмінених венозних сегментів.
2. Усунення патологічного рефлюксу крові з глибоких в поверхневі вени.
3. Перев’язка стовбура великої підшкірної вени, а також усіх її приток.
4. Видалення змінених вен.

Важливо підмітити, що основним методом, який найчастіше використовується в лікуванні варикозного розширення вен, є саме третій спосіб, який часто в медицині ще називають кроссектомією. Даний метод вважають найбільш важливим, основним завданням якого є повна ліквідація в місці овальної ямки патологічного венозного викиду. Звичайно, з точки зору зручності для хірурга даний спосіб є найкращим, але крім цього він також забезпечує найвищий рівень травматизму, на жаль.

Крім операційних, існують також малоінвазивні методи лікування розширення вен на ногах. До найпоширеніших з них варто віднести:

1. Мікропенну ехо-контрольовану склеротерапію.
2. ЭВЛО або ендовенозну лазерну облітерацію.
3. Радіочастотну облітерацію.

Варто помітити, що другий метод лікування варикозного розширення вен на ногах користується найбільшою популярністю як у нашій країні, так і за кордоном. За допомогою такої облітерації з’являється можливість уникнути розрізів. Вся справа в тому, що лікування вен проходить з допомогою впливу на кров дуже потужного лазерного імпульсу.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *